Міська влада виділить кошти на утеплення домівок рівнян

Якщо рівняни хочуть ззовні утеплити свій будинок, то міський бюджет дасть половину суми. Це передбачили у п'ятирічній програмі, яка вже почала працювати в обласному центрі. З фінансами, запевнив міський голова Володимир Хомко, проблем не буде. Головне, щоб люди про неї дізналися та самоорганізувалися, аби зробити свої багатоповерхівки теплішими та зекономити на опаленні. 

Нещодавно міському голові Рівного запропонували внести певні корективи у щойно ухвалену програму з утеплення фасадів житлових будинків. Вона передбачає, що рівняни, які хочуть утеплити свій будинок не поодинці, а спільно, можуть зробити це на умовах співфінансування, а це 50 на 50 з міським бюджетом. Перша пропозиція Іллі Єременка, координатора з енергоефективності ГО "Екоклуб", - фінансувати тих, хто уже взявся економити.

- Потрібно передбачити в програмі умови, щоб гроші виділяли тільки тим будинкам, де встановлені прилади обліку і регулювання. Якщо її метою є економія, то логічніше це робити там, де ця економія буде більшою, - зазначає Ілля Єременко.

За словами Володимира Хомка, цей пріоритет зараз ролі не зіграє, а знадобиться лише тоді, коли охочих утеплити будинки буде багато. Зараз ситуація зовсім інша, через що люди просто не цікавляться ініціативами. Також міський голова наголосив: тим, хто хоче не тільки тепла, а й реальної економії грошей, варто обліковувати тепло в будинку, і з встановленням лічильників місто теж налаштоване допомагати. 

Також на пропозицію Іллі Єременка Володимир Хомко дав розпорядження створити на сайті мерії рубрику, де буде інформація про цю програму та хід її виконання. До слова, у цьому році вже є один заявник - це  двоповерховий будинок на Степана Бандери, 22. Він стане першим, який візьме участь у цій програмі. Про це йдеться на сайті міського голови Рівного.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.