Рівненський волонтер відновлює бронетехніку для АТО

­­­­

У селі П’ятигори Здолбунівського району освятили п’ять одиниць військової техніки, яку невдовзі відправлять в зону  АТО. Отримають її хлопці з БТО «Горинь» та інших військових частин. Бронетехніку, серед якої три МТЛБ та два БТР, відновлював волонтер Ігор Щебет зі своїми побратимами у звичайнісінькому ангарі, розміщеному за селом.

- Це моя майстерня, де займаюсь ковальством. Після служби в армії здобув нову військову спеціальність - водій-механік. Свого часу побачив у "Фейсбуці", що на зберіганні стоять машини, й запропонував взяти одну з них на відновлення. Військові погодилися, і так пішла справа. Зробив одного, другого БТРа, потім БМП, зараз МТЛБ. Найважче відремонтувати ту техніку, запчастини до якої не використовуються у народному господарстві, треба їх шукати на військових складах. Крім того, ремонт вартує не малихгрошей, але нам допомагають, тому будемо працювати й надалі, - розповів волонтер Ігор Шебет.

Від прохання фінансово підтримати Ігоря Щебета свого часу не відмовився і голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов. Це закликає зробити і інших небайдужих.

- До мене звернувся голова Здолбунівської райради з проханням підтримати місцевих волонтерів. Вперше приїхав сюди ще перед новим роком, і коли побачив, що тут роблять хлопці, був приємно вражений. Відтоді допомагаю, чим можу. Як бачите, співпраця виявилася корисною. Техніку ми зробили, її сьогодні освятили, й невдовзі вона поїде в зону АТО до наших «горинівців», - розповів голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов.

На освячення бронетехніки завітали місцеві жителі та школярі. Дітлахи, до слова, підготували солдатам листи та малюнки, щоб ті зігрівали душі та серця захисників України. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.