Рівнянам показали чорно-білий Париж, щоб згадати про жертв терористів

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї рівняни побачили Париж у чорно-білих фотографіях. Хоча світлини туристичної тематики, "Скромна чарівність Парижу" – виставка, присвячена жертвам терористів у цьому місті, а також у Дебальцево, Маріуполі, Волновасі, а також Героям Крут. Авторка робіт - Наталя Компанцева, лікар за освітою. Однак у певний момент жінка залишила медицинську практику та навчалася кінооператорській майстерності. У своїх 74 роки вона - учасниця українських та світових фотосалонів, яка підкорює глядачів захоплюючими фотографіями буденного життя людей.

- Показати Париж із середини було не важко. Єдиний нюанс - я завжди питала дозволу у людей, чи можна їх фотографувати. Однак на виставці є і фотографії, де люди затуляються газетою або просто прикривають обличчя долонями, - розповідає кореспонденту авторка виставки Наталя Компанцева. - Робила чорно-білі знімки спеціально. Це був такий задум. Чорно-білі стріт-фото якнайкраще передають настрій та емоції парижан і самого міста загалом. Такими роботами хотіла долучитися до стилю французьких фотографів.

За словами організатора виставки Олександра Харвата, чорно-білі світлини Наталії Компанцевої є дещо незвичними, однак саме таке поєднання кольорів найяскравіше передає шарм Парижу:

- З автором виставки знайомі доволі давно. Вона мені імпонує тим, що веде мистецький активний спосіб життя. Як фотограф зазначу, що на виставці не звично бачити чорно-білі фотографії, адже зараз ми більше звикли до гламурних, кольорових світлин. Але саме чорно-білий колір відповідає провідній лінії задуму виставки, - розповів Олександр Харват.

Впродовж заходу для відвідувачів співав колектив "Срібна терція". Зокрема, музиканти виконували впізнавані твори, які асоціюються з Францією.

Для кореспонденту сайту "ВСЕ" фотохудожник Олександр Харват розповів, що зараз працює над задумом організувати у Рівному виставку відомого московського фотографа Світлани Пожарської. Проект цікавий тим, що гостя - із Росії, країни-ворога, але її роботи обов'язково сподобаються рівнянам та гостям міста.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.