У Рівному виникнуть проблеми із гарячою водою

З лютого у Рівному гаряча вода буде за графіком. ТОВ «Рівнетеплоенерго» повідомило, що робить це з метою раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів.

Графік затвердило управління житлово-комунального господарства Рівного, відтак:

  • від котелень на вулицях Березовського, 20; Київська, 6а; Відінська, 21а; Курчатова, 54а; Мірющенка, 41в; Чорновола, 74в; Соборна, 225к; Герцена, 5а; Жукова, 22; Поліська, 5б; Коперніка, 44б; Макарова, 41; Сошенка, 5б; Будівельників, 8; Будівельників, 2а; Гагаріна, 17 гаряча вода буде щоденно з 6.30 до 9.00 і з 18.00 до 22.30;
  • від котелень на вулицях Буковинська, 12а (ІІ, ІІІ черги); Буковинська, 14а; Київська, 60б; Дворецька, 108д; Кн. Володимира, 75б гарячу воду подаватимуть щоденно з 6.00 до 24.00.

-   Одразу хочу сказати, що ні в міста, ні в області, ні в наших теплопостачальних підприємств немає ніяких проблем ні з платежами, ні з грошима. Проблема є в держави – немає достатньої кількості газу. Тому на початку опалювального сезону кожному місту і області було доведено ліміти використання газу. Наш ліміт – 55 мільйонів кубометрів, наразі ми використали – 48 мільйонів. І щоб нам до березня не залишитись без газу взагалі і не було проблем з опаленням, ми змушені шукати якийсь спосіб вписатись в той ліміт, який визначила держава. Тому й було введено цей графік, - коментує міський голова Володими Хомко. - До речі, вже багато міст перейшли на нього ще раніше. Крім того, цей графік не „залізно” встановлений, ми можемо його скоригувати, якщо будуть нарікання мешканців, але мусимо вписатись в той ліміт. Я з розумінням ставлюся до введення цього графіку, бо в державі дійсно немає газу. І прошу рівнян також з розумінням до цього поставитись. Йде війна, Росія робить усе для того, щоб Україна себе почувала найгірше.

Також мер Рівного порекомендував рівнянам встановити лічильники:

- Стосовно перерахунків: саме підприємство ТОВ „Рівнетеплоенерго” прийняло рішення – там де вода буде подаватися за графіком, буде встановлено понижуючий коефіцієнт 0,8 на оплату. Але я раджу особисто, всім хто має таку можливість – встановіть собі лічильник. Це буде колосальна економія, з огляду на те, що ви будете споживати менше гарячої води.Після березня держава закупить додаткову кількість газу і ми відмінимо цей графік, - зазначив міський голова.

Коментарі

А перерахунок за гарячу воду за графіком тепловики зробити як завжди забудуть.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.