Кіборга з Рівненщини захопили у полон терористи ДНР

Декілька днів поспіль волонтери розшукували здолбунівського "кіборга" Юрія Дацюка. Як повідомляє "zdolbuniv.com" сьогодні довелося поспілкуватися навіть з «деенерівськими» медиками, які порадили «обращаться к нашому правительству», оскільки було дев’ять наших солдатів, яких те «правительство» кудись повезло.

На фото: здолбунівський кіборг Юрій Дацюк

Згодом вдалося з’ясувати, що справді, з-під завалів аеропорту російські окупанти дістали наших «кіборгів». Серед них був і здолбунівчанин Юрій Дацюк. Наразі він поранений та перебуває в полоні терористів. Рідні та близькі вірять, що зусиллями волонтерів наш земляк невдовзі буде визволений з полону та повернеться додому.

Коментарі

доречі, а вони не є військовополоненими, адже офіційно в Україні немає війни, поскільки не введено Воєнного Стану, отже на наших хлопців не просповсюджується захист Женевської Конвенції. Ось так наша держава подбала про своїх синів. Сепаратисти можуть з ними робити все що завгодно і їх ніхто не притягне до Гааги, бо згідно законодавства наші військові у полоні це "заблукавші туристи". Без Воєного Стану на них не росповсюджується статоус військово полонених аджу Україна офіційно не перебуває у стані війни...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.