На Рівненщині для воїнів АТО будують модульні будиночки

На базі Сарненського ВПУ-22 розпочали будівництво модульних будиночків для бійців АТО, в яких вони могли б обігрітися, перевдягнутися, відпочити. Це конструкція, яку можна швидко розібрати і зібрати, захистити від ураження у траншеї плитами перекриття та фундаментними блоками. Споруда розрахована на 6 місць відпочинку з можливістю встановити «буржуйку».

Для виготовлення такого виробу необхідно 5-6 кубів обрізної дошки (25 мм), 0,5 - необрізної (50 мм), 6 рулонів теплоізоляційної мінвати, рулон гідроізоляційної плівки та руберойду, саморізи та інше. Собівартість готового продукту - орієнтовно 25 тисяч гривень. Громадський активіст Роман Захарчук вивчав досвід подібного виробництва у Харківській області. Відсутність у тій місцевості лісоматеріалів значно збільшує ціну, а на Поліссі є можливість його здешевити.

Як зазначає прес-служба Рівненської облради, проект «Модульні будиночки» реалізовується завдяки студентам та колективу ВПУ-22, які працюють безкоштовно, а також активній підтримці керівництва навчального закладу в особі Володимира Городнюка, який допоміг налагодити процес виробництва. Депутати районної ради Володимир Банацький, Микола Клевака та підприємець Руслан Гула посприяли у забезпеченні пиломатеріалами, депутат районної ради Олег Жошко надав спонсорську підтримку мінватою.

Колектив музичної школи зібрав кошти в сумі 3200 гривень та передав з цільовим призначенням на виробництво будиночка, який вже найближчим часом слугуватиме тимчасовою домівкою для воїнів -прикордонників, які охороняють територіальну цілісність України у Донецькій та Луганській областях. Актуальність виробництва підтверджується тим, що ще три підрозділи, у яких служать жителі Сарненського району, подали заявки з проханням на виготовлення подібних конструкцій.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.