На Рівненській АЕС та "Рівнеазоті" діють мобільні групи реагування

На важливих об’єктах інфраструктури – ПАТ «Рівнеазот» та Рівненській АЕС – створено мобільні групи для реагування на події надзвичайного характеру. Такі ж групи діють у кожному районі Рівненщини та обласному центрі. До їхнього складу увійшли представники влади, рятувальники, правоохоронці, кінологи, піротехніки, медики та психологи. Також до роботи груп залучатимуть енергетиків, газовиків, будівельників і дорожників. У разі події надзвичайного характеру, мобільні групи виїжджатимуть на місце та визначатимуть ступінь її небезпеки.

Задля координації роботи усіх служб та з метою негайної ліквідації надзвичайної події, транспорт груп укомплектований комп’ютерною технікою та оснащений сучасними засобами зв’язку та Інтернетом. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Разом з тим, рятувальні служби Рівненщини працюватимуть у посиленому режимі роботи. Так, щоденно цілодобово в області чергуватимуть майже 200 рятувальників та понад півсотні одиниць техніки. Також, приведено в повну готовність пожежно-рятувальну техніку, підрозділи радіаційного та хімічного захисту, індивідуальні засоби захисту, прилади дозиметричного контролю, механізований інструмент.

Такі заходи в області впроваджуються у зв’язку із введенням режиму надзвичайної ситуації на територіях Донецької та Луганської областей, а також режиму підвищеної готовності на всій території України.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.