Рівненські перевізники переживають за пасажирів і погрожують страйком

У вівторок, 3 лютого 2015 року, з 9.30 ранку до 12.00 з технічних причин може відбутись зупинка пасажирського автотранспорту.

Про це повідомляє інформаційний відділ ГО «Союз перевізників України».

"Під загрозою транспортного колапсу приватні перевізники вимушені стати на захист не тільки своїх законних прав та інтересів, а також на захист права рівнян на безпечні та регулярні пасажирські перевезення.

Тому 3 лютого 2015 року о 10 годині біля Рівненського міськвиконкому відбудеться мітинг перевізників Рівного.

У зв’язку з деструктивною позицією міської влади, в Рівному назріла катастрофічна ситуація в галузі пасажирських перевезень.

ГО «Союз перевізників України», виступаючи самоврядною організацією, висуває до міської влади наступні вимоги:

1. Скасувати незаконну щоквартальну плату за послуги, що не надаються, підприємству-присосці КП «Рівнетранспорт».

2. Встановити тариф за перевезення у розмірі 3-ох гривень.

3. Оприлюднити інформацію стосовно коштів, виділених Рівнерадою з міського бюджету , на придбання обладнання для систем GPS контролю ( в т.ч. сервер) та подальшого використання цього обладнання. За нашою інформацією це обладнання не відповідає технічним вимогам та ринковій ціні.

4. Створити на паритетних засадах спільну комісію виконкому разом з представниками самоврядної організації перевізників стосовно впровадження системи електронного квитка та GPS контролю чи моніторингу.

5. Не відкривати нових маршрутів і не вносити змін до порядку проведення конкурсу на міських маршрутах (в т.ч. додаткових умов при проведенні тендерів) без попереднього узгодження з самоврядною організацією перевізників

6. У випадку наявності вимог від органів місцевого самоврядування м. Рівне про встановлення, будь-якого додаткового обладнання на транспортні засоби, що здійснюють пасажирські перевезення, витрати по розробці необхідної технічної документації повинні лягати на міський бюджет.

7. Узгоджувати з самоврядною організацією перевізників тимчасове обмеження руху певними частинами міста", - йдеться у повідомленні ГО «Союз перевізників України».

Останній раз перевізники погрожували страйком у травні минулого року.

Раніше повідомлялось, що у новому році маршрутники знову будуть вимагати підвищення тарифу на проїзд у Рівному до 3,5 гривень. І не тільки через дорожнечу пального та запчастин, але й через нову угоду, яку місто нещодавно підписало з корейцями. "Єдиний квиток" на весь громадський транспорт у Рівному викликав у місцевих перевізників хвилю обурення

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Мер Рівного хоче забрати у "непростих людей" "жирні" маршрути

У Рівному підписали угоду з корейцями щодо запровадження єдиного квитка

У Рівному провели хресну ходу проти електронного квитка

Ключові слова: 

Коментарі

Погоджуюсь з усіма вищанаписаними коментарями на мільйон відсотків. Вони не заслуговують жодним чином, щоб підняти плату хоча б на копійку- смердючі, бруднючі консервні банки, а водії таке відчуття, що за наші гроші роблять слонячу послугу, що крутять баранку- хамлятьть, жодного разу не посміхнуться чи виховано щось скажуть. от коли самі люди одного прекрасного дня - хоч на тиждень - другий абсолютно відмовляться від маршруток - вони може зрозуміють і зміняться. а зараз- не заслуговують.

Скажіть будь ласка, де ваша совість? З чого люди вам будуть платити 3 грн. і зрозуміло, що ви на цьому тарифі не зупинитесь!!!! Багато рівнян декілька раз на день їздять маршруткою, або 3-4 людини з сім"ї їздять маршрутками, бо далеко до школи, садочка чи до роботи... Що їм робити? Ненаїздишся, коли в тебе зарплата - 1500 грн.в місяць - а треба ще сім"ю прокормити, заплатити комунальні послуги. Зараз плачевна ситуація в державі - у людей знижують зарплату, не дають надбавок ніяких, люди вбільшості на голій ставці працюють, також багато коштів іде з зарплат і через волонтерів в зону АТО нашим рівненським солодатам і взагалі людям, дитбудинкам, переселенцям, які постраждали внаслідок воєнних дій. А у вас повертається язик просити підвищення плати за проїзд. ГАНЬБА! Всім зараз важко повірте, і вам також потрібно сім"ю годувати, але зрозумійте наших рівнян, що в нас на даний час не ті достатки і не та ситуація в державі, щоб піднімати ціни за проїзд. За що платити 3 грн., якщо сервісу то ніякого! Бувають маршрутки такі смердючі, що неможливо доїхати до зупинки ... Вимагайте підняття проїзду тоді, коли це дозволяє обстановка в країні і коли буде у вас обслуговування набагато краще!!!!!!!!!!!!!!!! Якщо маршрутки подорожчають моя сім"я принципово буде їздити на тролейбусі!!!!!!!!!!!!!!

По 3 грн.? Немає проблем.
Але тоді - квитки й усі податки.
На фіг з єдиного податку - зажралися вже.

хм... "Покупку нових транспортних засобів для приватних перевізників здійснювати за рахунок коштів міського бюджету за погодження представника приватної самоврядної організації перевізників" - де ця вимога в переліку?

Зазвичай не звик так висловлюватися, але для вас "шановні" перевізники: ідіть ви на... прутень, грьобані підари. Буде по 3-будемо давати виручку Рівнеавтоелектротранс.

Хай йдуть до мера і порозмовляють так як вони з пенсіонерами розмовляють. Бикі ..

якби перевізники не носили хабарі по 8тис. дол. за тендери, то й ціни не було б потреби піднімати.

Потрібно придбати маршрутки де вони накладаються на маршрут тролейбуса, забрати взагалі, або запровадити додаткові маршрути.

хлопці зажрались.в тендер по блату маршрути чиновників.а стала реальна конкуренція і на людей перекидають витрати .той союз менше б брав з перевізників захисник хр-нов.

А перевізники будуть їздити за графіком?
Будуть його дотримуватися? Їздити ввечері на Північний і назад після 21.00?
Маршрутка № 37 після 19.00 майже завжди відсутня. Коли плату підняти то перевізники тут як тут, а коли їздити належним чином то безліч пояснень, чому вони не повинні їздити у невигідний для них час.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.