Воєнком Рівного мобілізував в армію своїх друзів та депутатів

Сьогодні у Рівному чергова відправка мобілізованих військовослужбовців до лав ЗСУ. Серед майбутніх військовим відомі люди, волонтери, депутати та... друзі військового комісара. Чимало з них добровільно вирішили мобілізуватися до лав армії. Чоловіки переконані, що під час війни всі мають захищати Батьківщину.

З самого ранку мобілізовані та родичі юрмляться біля військового комісаріату, хтось вирушає до війська з тривогою, а хтось в піднесеному настрої. Серед людей в камуфляжі гарним настроєм виділяється депутат Рівненської районної ради Віталій Корейко. 47 –річний чоловік переконаний, що зараз настав час на ділі захишати свій дім та свої родичів.

- Рідні не знали про те, що я проходжу медичну комісію, дізнались вже тоді, коли прийшла повістка про мобілізації. Я їм пояснив, що маю йти і відмовок бути не може. Під час строкової служби служив у військах зв’язку. Зараз такі спеціальності потрібні, - розповів Віталій Корейко. – Я вважаю, що в військо мають іти усі, і депутати, і бізнесмени, і трактористи. По-правильному, усім депутатам треба хоча б медкомісію пройти. Та подати приклад своїм виборцями. Захист України – це справа кожного.

Тим часом 40-річний Сергій з Оржева теж мобілізується добровольцем, хоча не мав досвіду військової служби:

- В мене друзі воюють в АТО. Тому я не можу сидіти вдома, поки вони на війні. Мусимо всі боротися з Путіним. Пройду навчання і теж захищатиму рідний дім зі зброєю. А всім тим, хто хоче "відкосити" чи ховається скажу – Бог вам суддя. Але вимагаю, якщо самі боїтеся йти в армію, то хоч не збивайте настрій іншим. Ми переможемо й без вас!

Серед мобілізованих і волонтер Групи рівненських інструкторів-медиків, анестезіолог Центральної міської лікарні Рівного Ігор Дейнека.

За словами в.о. військового комісара Рівного Сергій Названова, загалом з Рівного в навчальні центри ЗСУ вже відправились більше 100 чоловіків. Майже половина з них самі висловили бажання мобілізуватися. Тому настрій і розуміння ситуації у всіх є, кожен готовий не словом, а ділом. В мобілізаційні кампанії виключення не роблять ні для кого. Неофіційно військовий комісар зізнається, що мобілізував до війська майже усіх своїх друзів. Більшість з них самі виявили бажання служити в ЗСУ.

Ключові слова: