Росіян споюють, щоб не думали про війну?

У неділю, 1 лютого, набуває чинності наказ Росалкогольрегулювання про зниження мінімальної роздрібної ціни на горілку з 220 до 185 рублів за пляшку. Про це повідомляє інтенет-сайт "Українська правда".

Документ встановлює, що відпускна ціна виробника повинна бути не менше 166 рублів за 0,5 літра горілки міцністю 40 градусів, ціна в оптовій ланці - не менше 175 рублів, уроздріб - не менше 185 рублів, повідомляє ТАСС.

Крім того, згідно з наказом, залишаються на рівні 2014 року мінімальні роздрібні ціни на бренді в розмірі 293 рублів за 0,5 літра, на коньяк - 322 рубля за 0,5 літра.

Раніше заступник голови комітету Держдуми з економічної політики, інноваційного розвитку і підприємництва Віктор Звагельський пояснював, що зниження мінімальної ціни на горілку відбувається з метою боротьби з контрафактом.

Тут варто зазначити, що це єдиний продукт в Російській федерації, який подешевшав. На фоні економічних санкцій та падіння курсу рубля майже всі продукти харчування подорожчали у російських магазинах. На думку експертів, така ситуація з ціною на алкоголь пов'язана з прагненням російськоївлади не допустити зростання соціальної напруги в найнижчих верствах населення Російської федерації. Спровокованої погіршенням економічної ситуації та підтримкою проросійських бойовиків на сході України.

Ключові слова: 

Коментарі

Таке відчуння, що інформація про росію для нас чи не найважливіша!!!! тут у нас доллар по 21 в той час коли нацбанк показує 16, пальне по 18 грн. кава та чай на 40% підвищились в ціні, а ми все про цих рашоїів пишемо...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.