Мер Костополя збільшив собі зарплату

На 32-й сесії Костопільської міської ради міський голова Євген Денисюк, традиційно, не погребував можливістю (оскільки законодавство дозволяє) та вирішив збільшити самому собі заробітну плату на початку нового року. “…за виконання особливо важливої роботи” – вказано у відповідному проекті рішення.  Голова запропонував, депутати підтримали. Останні одноголосно проголосували за встановлення надбавки, надання матеріальної допомоги та преміювання міського голови. Надбавку “за труди” отримали й усі його заступники, секретар ради та керуючий справами виконкому. Про це повідомляє сайт kostopilnews.com.

Відтак, депутати погодились дати керівництву міста надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років. Преміювання буде здійснюватися щомісячно відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи, а також до ювілейних дат.

Та це ще не все. Міські депутати-патріоти вирішили надавати костопільським очільникам матеріальні допомоги ще й на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань. Нагадаємо, що минулого року депутати Костопільської міської ради також позитивно голосували за надбавку міському керівництву в такому ж розмірі – 50 відсотків посадового окладу.

Коментарі

ого, не віриться навіть ,що в Костополі є здоровомислячі люди.Досить прикро буде, якщо мерська родина в досить близькому часі просто виїде на постійне проживання в Польщу,а костопільчан залишить насолоджуватись трубами і незаконнопролобійованними архітектурними будівлями.

Класно!!! Губошльопу мало і мало - свої магазини по всьому місту, свої кафешкі та готель. За кордоном(у Польщі) свої господарства. У зятя свої фірми (отримують замовлення по благоустрою міста). А особлива і надважка робота полягає у щоденній перевірці роботи охоронців та прибиральників, щоб недай Боже троянди пропали біля міськради. Красава бляха-муха, ще медаль хай собі випише

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.