Бузинарський розповів, як співпрацював із слідством і чому покинув рівненську лікарню

Вже 5 вересня після операції і низки процедур Михайло Бузинарський каже, що виїжджав із слідчим на огляд його автомобіля, де пробув кілька годин. Про це він повідомив під час слухання справи про обрання йому міри запобіжного заходу.

Михайло Бузинарський розповів, що тоді 4 вересня на автодорозі Київ-Чоп виникла серйозна сутичка, і він отримав два вогнепальні порання.

- Коли я перебував у лікарні, то медики казали, що в мене серйозне поранення, і вони не компетентні у тому, щоб добре його вилікувати. Ввечері 5 вересня мені повідомили про підозру, але слідчий не казав, що я не можу змінювати медзаклад . Окрім того, на повідомленні я підписався і зробив помітку, що не ознайомлювався із повідомленням про підозру детально, бо погано себе почував. Тим часом, ще зранку 5 вересня слідчий звертався до медиків рівненської клінічної лікарні з питанням, чи можна мене тримати під вартою. Вже 6 вересня я зідзвонився із своїми бойовими товаришами і поїхав на лікування у спеціалізований заклад у Києві, адже була загроза втрати кінцівки. А всі відповідні документи у Київ мали передати з рівненської лікарні вже в понеділок. Хочу наголосити, що в той час я спілкувався із слідчим, і він знав, де я знаходжуся. Мене також провідували з Департаменту МВС України, і телефон працював. А 30 вересня я перевівся у київський військовий шпиталь, і слідчий знову звернувся до керівництва закладу з питанням, чи можна мене тримати під вартою. А вже 30 жовтня на місце, де я раніше проживав у Донецьку, був візит від осіб, які контролюють ДНР. Про це мені сказала сусідка. Тому я з власної волі припинив лікування і вирішив їхати в Донецьк, щоб забрати звідти своїх рідних. Втім, перед своїм від'їздом у Донецьк я повідомив слідчого про це. Хочу наголосити, що воювати я пішов добровольцем, і всі події останнього часу, в тому числі два поранення, вплинули на моє здоров'я. Відповідні довідки надаю. Окрім того, в мене є позитивна характеристика з останнього місця роботи. Прошу врахувати й те, що займався науковою роботою і є заслуженим юристом України, - розповів Михайло Бузинарський.

Коментарі

ага, і врахувати те, що я помічник і вірний слуга Медведчука, кума Ху..ла

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.