Рівняни запитали мера про причину відключення гарячої води

З початку лютого рівняни отримуватимуть гарячу воду за графіком. Відповідне рішення нещодавно затвердило ТОВ «Рівнетеплоенерго». Таке рішення пов'язане з метою раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів країни. 

Сьогодні під час мітингу-реквієму з нагоди 71-ї річниці звільнення міста від фашистських загарбників до міського голова Рівного Володимира Хомка звернулися рівняни, аби він прокоментував цю ситуацію ще раз.

- Всі ми спостерігаємо за перебігом подій у країні та знаємо, що у держави є проблеми з газом. Через що на початку опалювального сезону кожній області і кожному регіону надали певний ліміт із використання газу. У Рівненській області він становив 55 мільйонів кубів, - пояснив для рівнян  Володимир Хомко. -  Ліміт обмежений, оскільки в сховищах справді немає газу. На сьогодні ми вже використали 48 мільйонів кубів. Тому, на мій погляд, найбільш релевантно перейти на графік, який ми анонсували нещодавно. До того ж його можна коригувати. Погодьтеся, такий варіант кращий, аніж відключати опалення взагалі. Гаряча вода буде вранці та ввечері. Якщо виникне потреба, то графік розширять.

Нагадаємо, графік подачі гарячої води затвердило управління житлово-комунального господарства Рівного, відтак:

  • від котелень на вулицях Березовського, 20, Київська, 6-А, Відінська, 21-А, Курчатова, 54-А, Мірющенка, 41-В, Чорновола, 74-В, Соборна, 225-К, Герцена, 5-А, Жукова, 22, Поліська, 5-Б, Коперніка, 44-Б, Макарова, 41, Сошенка, 5-Б, Будівельників, 8, Будівельників, 2-А, Гагаріна, 17 гаряча вода буде щоденно з 6.30 до 9.00 і з 18.00 до 22.30;
  • від котелень на вулицях Буковинська, 12-А (ІІ, ІІІ черги), Буковинська, 14-А, Київська, 60-Б, Дворецька, 108-Д, Кн. Володимира, 75-Б гарячу воду подаватимуть щоденно з 6.00 до 24.00.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.