Соратник Медвечука намагався уникнути покарання через впливові зв'язки, - прокурор

Прокурор спростувала інформацію адвоката Михайла Бузинарського щодо деяких його заяв. Про це заявила процесуальний керівник зі справи від прокуратури Тетяна Павлюковець на засіданні суду.

- Після проведення негласних слідчих дій ми з'ясували, що підозрюваний Бузинарський неодноразово залишав межі лікувального закладу, зустрічався у кав'ярнях зі своїми друзями, їздив на таксі Києвом. Це тривало до того часу, коли була ухвала на його затримання (19 вересня). До цього Бузинарський намагався створити штучні докази зі справи і домовлявся про зустріч із потенційними свідками. Наступного дня після цього він скасував свою поїздку в Рівне. А згодом повідомив слідчого, що перебуває у медичному закладі, до того ж більшість часу  в лежачому стані. Щодо заяви захисника, чому слідчий не міг приїхати до підозрюваного, поясню. Щоразу, коли слідчий повідомляв пану Бузинарському про свій прихід, підозрюваний змінював лікувальні заклади. Також нам відомо, що Михайло Бузинарський зустрічався з деякими представниками Верховної Ради і київськими адвокатами, які порадили йому зібрати надані в суді довідки та повідомляти про своє місце пересування. Окрім того, є інформація, що Михайло Бузинарський домовлявся з лікарями, щоб ті надавали потрібні йому матеріали. Це є ще одним доказом того, що пан Бузинарський створював штучні перешкоди слідству та ухилявся від нього. З приводу заяви потерпілих і того, що на них не чинився тиск, хочу сказати, що у нас є покази потерпілих, що підозрюваний Бузинарський приїжджав до них додому, просив їх свідчення і вирішував це питання фінансово. Також у нас є копії заяв потерпілих, які чітко вказують, що вони не мають фінасових і моральних притензій до підозрюваного, але разом із тим не хочуть змінювати покази, як цього просив пан Бузинарський. А це означає, що він чинив тиск на постраждалих. Більше того, пан Бузинарський був звільнений із МВС за ганебний вчинок. Але після цього вводив людей в оману, представляючись представником міліції. Підозрюваний і сам під час виступу суду наголошував, що він є впливовою людиною і працював у різних установах, тому має всі можливості чинити тиск як на потерпілих, так і на інших учаників слідства. Наразі варто зазначити, що пана Бузинарського і досі не опитали як підозрюваного, а також не провели низки слідчих дій за його участі для встановлення істини. Тому на даний час прокуратура наполягає на обранні такої міри запобіжного заходу, як тримання під вартою. Можливо, згодом її можна буде замінити іншою, - зазначила Тетяна Павлюковець.

На виступ прокурора в суді сам Михайло Бузинарський і його захисник реагували доволі емоційно, коментуючи і перебиваючи процесуального керівника зі справи. 

Потому адвокат Бузинарського Володимир Сокаль заявив, що всю інформацію його підзахисний надавав. А прокурору цікаво посадити Бузинарського.

Нагадаємо, розгляд клопотання прокуратури про обрання міри покарання Михайлові Бузинарському у вигляді тримання під вартою вже більше двох годин розглядається у суді.

Коментарі

в ціні не зійшлися з прокуратурою?:))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.