У Рівному визначать "Учителя року-2015"

У четвер, 5 лютого, у Рівненському обласному  інституті післядипломної педагогічної освіти відбудеться відкриття обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2015”. Він проводитиметься упродовж  двох днів у наступних номінаціях: “Українська мова”, “Хімія”, “Правознавство” та “Образотворче мистецтво”.

Як зазначають в управлінні освіти та науки Рівненської ОДА, у конкурсі візьмуть участь 16 вчителів,  по 4 у кожній номінації - переможці  відбіркового етапу, які зможуть продемонструвати свої методики викладання та презентувати журі конкурсу власний досвід роботи з учнями.

Закриття обласного туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2015”  відбудеться 6 лютого у приміщенні  КЗ “Школа-інтернат ІІ – ІІІ ступенів “Рівненський обласний  ліцей” Рівненської обласної  ради  (м.Рівне, вул.Котляревського,1). Під час заходу нагородять переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2015”. За підсумками обласного туру, переможці кожної номінації презентуватимуть Рівненщину на заключному етапі Всеукраїнського конкурсу.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.