Півтори сотні учасників АТО пройшли реабілітацію у Клеванському госпіталі

Нині в Рівненському обласному госпіталі інвалідів війни, що у Клевані, реабілітацію проходить 12 бійців. Медикаментозне забезпечення та харчування вони отримують безкоштовно. Про це розповів головний лікар закладу Андрій Бурачик.

 - Направляти хлопців почали з 1 листопада минулого року. До цього просто не було юридичної можливості, - повідомив Андрій Бурачик. – У нас лікуються учасники АТО практично з усієї західної України – Рівненської, Житомирської, Волинської, Чернівецької, Івано-Франківської областей. Усі поранені на лікування і реабілітацію направляються Рівненським військовим госпіталем.

За словами медика, військові проходять реабілітацію у відділеннях фізіотерапії та лікувальної фізкультури. Вони отримують процедури з електро-, світло-, магнітолікування, аромотерапії, масажу, відвідують басейн. Непоганою альтернативою лікам для учасників АТО є процедура біорезонансної стимуляції. За її допомогою на ранніх етапах реабілітації прискорюються зрощення переломів, зменшуються больові синдроми та ускладнення. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Майже всі учасники АТО потребують психологічної реабілітації, - зазначив головний лікар. - Саме з цією метою в закладі спеціалізовану допомогу надає лікар-психолог. Також в госпіталі для військових організували дозвілля – перегляд кінофільмів, настільний теніс, більярд та проведення концертів.

Загалом, медичну допомогу у Клеванському госпіталі вже отримав 141 учасник АТО.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.