Рівненські перевізники відмінили свій страйк

В понеділок, 02 лютого 2015 року відбулася робоча зустріч міського голови Рівного Володимира Хомка із головою громадської організації «Союз перевізників України» Валентиною Демчук. В ході зустрічі досягнуто домовленостей по 6 із 7 висунутих вимог. Обговорення шляхів реалізації цих вимог відбудеться в четвер, 5 лютого 2015 року.

Перевізники Рівного утрималися від проведення запланованого на 3 лютого 2015 року мітингу. Про це повідомляє інформаційний відділ ГО «Союз перевізників України». 

Нагадаємо, раніше ГО «Союз перевізників України» оприлюдив наступні вимоги:

1. Скасувати незаконну щоквартальну плату за послуги, що не надаються, підприємству-присосці КП «Рівнетранспорт».

2. Встановити тариф за перевезення у розмірі 3-ох гривень.

3. Оприлюднити інформацію стосовно коштів, виділених Рівнерадою з міського бюджету , на придбання обладнання для систем GPS контролю ( в т.ч. сервер) та подальшого використання цього обладнання. За нашою інформацією це обладнання не відповідає технічним вимогам та ринковій ціні.

4. Створити на паритетних засадах спільну комісію виконкому разом з представниками самоврядної організації перевізників стосовно впровадження системи електронного квитка та GPS контролю чи моніторингу.

5. Не відкривати нових маршрутів і не вносити змін до порядку проведення конкурсу на міських маршрутах (в т.ч. додаткових умов при проведенні тендерів) без попереднього узгодження з самоврядною організацією перевізників

6. У випадку наявності вимог від органів місцевого самоврядування м. Рівне про встановлення, будь-якого додаткового обладнання на транспортні засоби, що здійснюють пасажирські перевезення, витрати по розробці необхідної технічної документації повинні лягати на міський бюджет.

7. Узгоджувати з самоврядною організацією перевізників тимчасове обмеження руху певними частинами міста.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.