Радник Саакашвілі стане радником голови Рівненської ОДА

У виконавчій владі Рівненщини тепер буде свій грузин. Вже тиждень не стихають чутки про призначення Іло Глонті заступником голови Рівненської ОДА. Сьогодні ситуацію прокоментував прес-секретар голови Рівненської ОДА Сергій Мініч: 

- Декілька слів про ситуацію навколо призначення Іло Глонті. Віталій Чугунніков справді мав з ним зустріч. Ідеї та реформи, про які вони говорили, сподобалися Віталію Семеновичу. Тож Віталій Чугунніков запропонував Іло стати частиною команди та реалізовувати усі ті реформи, про які говорив молодий грузин. Однак через те, що Іло не має українського громадянства, призначити його заступником напряму не так легко. Дане питання потребує вирішення на рівні Президента. Для того, щоб не втрачати час, та щоб Іло вже зараз міг приступити до реалізації планів і реформ, Віталій Семенович планує запропонувати Іло посаду радника. 
Власне, так виглядає ситуація з цим призначенням. Дорогі колеги! Прошу Вас не додумувати та не шукати сенсацій там, де їх немає. Дякую...

Ключові слова: 

Коментарі

Бля, ще тут грузинів не хватало. Хай у себе хачапурі реалізовує свої плани, а тут своїх вистачить. Чи можливо в Грузії не дають реалізуватися через свою бездарність??!!

Віталію Семеновичу терміново потрібно вчити Українську мову, він гірше азарова балакає на Українській мові. А безтолковим грузинам у яких проблеми із законом у себе в Грузії не місце серед керівництва області.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.