Рівнянам показали незвичайне відео про АТО

Нещодавно рівнянам представили нове патріотичне відео, присвячене загиблим героям Майдану та полеглим воїнам АТО. Його автором є театр тіней "Fireflies", який за час свого існування встиг виступити на багатьох міських, українських та зарубіжних сценах. Наразі відео активно обговорюється в інтернеті, зокрема, у соцмережах "Вконтакте" та "Facebook".

Нагадаємо, "Fireflies" стали першовідкривачами жанру театру тіней на шоу талантів "Україна має талант" (Україна), "Хвилина слави" (Росія) і "Mam Talent!" (Польща), що є аналогом "Britain's Got Talent". Виступи у цих телепроектах дали для театру почесний статус півфіналістів і фіналістів цих проектів, а також любов більш ніж 15-мільйонної аудиторії глядачів.

В оригінальних постановках і сюжетах за допомогою тіл і тіней учасники "Fireflies" відображають різні теми. Це, зокрема, казки, подорожі, космос та просто людські стосунки. Таким чином команда "Fireflies" сподівається, що таємничий світ тіней принесе глядачам незабутні емоції та враження. Зараз колектив організовує у різних містах країни благодійні концерти для збору коштів для бійців АТО. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.