Голова Рівненської ОДА пообіцяв поселити бійців АТО в помешканнях чиновників

Голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Чугунніков доручив головам РДА взяти під особистий контроль питання видачі землі під будівництво житла учасникам АТО.

За словами голови ОДА, майже півтори тисячі учасників АТО подали відповідні заяви на отримання земельних ділянок. Майже половина з них виявили бажання отримати ділянки в обласному центрі, а частина – в районних центрах. Тож Віталій Чугунніков закликав представників виконавчих органів влади та голів райдержадміністрацій взяти під особистий контроль процес виділення земельних ділянок учасникам АТО, повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації.

«Сьогодні питання виділення землі учасникам АТО перебуває у мене на особливому контролі. І я хотів би звернутися до представників виконкомів міст обласного значення та райдержадміністрацій. Візьміть під особистий контроль питання виділення землі для учасників АТО. Хочу вас запевнити, що хлопці, котрим не зможуть надати земельну ділянку, житимуть в помешканнях чиновників, відповідальних за це», - наголосив Віталій Чугунніков.

Ключові слова: 

Коментарі

При чому тут адміністрації? Землю розподіляють місцеві ради, а не адміністрації.
Як в тому анекдоті Хто всравсь? невістка. Так і тут.
Зараз в районній адміністрації хіба що ненормальний може працювати, не дивно що вже рік не можуть попризначати голів і заступників по районах. видно бажаючих не густо. В деяких районах взагалі немає ні голови ні одного заступника, але вони все одно винні!

Черговий популізм, хіба що Чугунніков перший візьме до себе жити бійців

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.