У Рівненській області визначили навчальні заклади де проходитиме ЗНО. +СПИСОК

Відповідно до спільного наказу управління освіти і науки Рівненської ОДА та Львівського Регіонального центру оцінювання якості освіти  випускники шкіл  області мають можливість пройти пробне тестування цього року у 22 пунктах. П’ять – створено  в обласному центрі. Це загальноосвітні школи Рівного за числом 1, 6, 9, 13 та 24. Решту – в навчальних закладах усіх районів області. 

Нагадаємо,  пробне ЗНО школярі краю зможуть пройти  у березні цього року. 21 березня відбудеться перевірка знань  з української мови і літератури (базовий або поглиблений рівень за вибором), а 28 березня – з  математики (базовий або поглиблений рівень за вибором), історії України, географії, біології, іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), хімії, фізики та російської мови.

Пробне тестування є платним для учасників і неприбутковим для організаторів. Вартість одного тестування для кожного учасника складає 89 гривень. Саме ж ЗНО проходитиме з 24 квітня до 26 червня 2015 року. Про це повідомляють у управліні освіти та науки Рівненської ОДА.

Перелік навчальних закладів - пунктів пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року у Рівненській області за днями тестування:  

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.