На Рівненщині зросли економічні показники

На Рівненщині за 2014 рік зросли темпи виробництва промислової продукції. Цей показник за рік збільшився на понад 12 відсотків. Так, підприємства області стали більше виробляти текстилю, виробів із деревини, будматеріалів й скловиробів, хімічної продукції, виробляти і постачати елекроенергію. Про це повідомив перший заступник голови ОДА Юрій Приварський на засіданні колегії ОДА.

Також, у Рівненській області на 20 відсотків зросли обсяги реалізації промислової продукції. Найшвидше її реалізовують Рівненський, Демидівський, Корецький, Радивилівський райони та місто Кузнецовськ. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

- Позитивні показники і у сільському господарстві. Насамперед, у 2014 році зібрано найвищий врожай зернових, намолочено більше мільйона тонн зерна. Також в області підвищилася врожайність кукурудзи та цукрового буряка. Найвищий приріст сільгосппродукції спостерігається у Корецькому, Рівненському, Радивилівському, Млинівському та Здолбунівському районі. Виробники повністю забезпечили потребу споживання населення в зерні, яйцях, молоці, картоплі, овочах та м’ясі. Незважаючи на складну ситуацію в державі, такі показники за минулий рік свідчать про стабілізацію економіки на Рівненщині, - зауважив Юрій Приварський.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.