Дубенських активістів та депутатів не пустили на цукровий завод

У Дубно активістів, депутатів Дубенської міської ради, представників ЗМІ не пустили на цукровий завод. Метою їхнього візиту був громадський контроль за виконанням обіцянки мешканцям Дубно - встановити на заводі очисні споруди, які звели б до мінімуму забруднення навколишнього середовища. Сталося це вчора, 3 лютого.

Причиною походу на завод стали дедалі частіші розмови місцевих жителів про те, що ніхто на підприємстві нічого й не думає робити, незважаючи на замовлену в декількох газетах «цукрову» статтю про те, як все там добре. Швидше за все, з погляду громадської експертної ради Дубенщини, керівництво заводу не встановлюватиме зараз очисних споруд, оскільки на сьогодні там ніякого пилу нема, бо кукурудзу просто не обробляють. Однак під час сезону дубенчани знову подивляться на світ через "рожевий пил", коментують у прес-службі ГЕРД.

Попередньо активісти та депутати анонсували керівництву заводу свій візит. Однак так і не отримавши відповіді, голова громадської експертної ради Михайло Корилкевич, депутат міської ради Олексій Козловський, активісти Микола Донець, Василь Якимюк, Олександр Лісовський вирушили до прохідної підприємства. До активістів та депутатів приєдналися і місцеві ЗМІ.

Пікетувальників зустрів помічник директора заводу Володимир Копитка, який запропонував "гостям" зачекати. За 40 хвилин пан Копитко повідомив, що у нього немає дозволу з Києва на пропуск представників громади на підприємство.

- Чи закрите це питання? Однозначно, ні. Громадська експертна рада та жителі Дубна і надалі співпрацюватимуть в цьому напрямі, щоб домогтися користі для людей, – прокоментував ситуацію Михайло Корилкевич.

Історія конфлікту:

Тривалий час дубенчани, які мешкають в районі цукрового заводу, потерпають від викидів з елеватора підприємства. Люди відверто обурюються цьому. 16 грудня 2014 року голова громадської експертної ради Дубенщини Михайло Корилкевич, активісти, місцеві жителі та ЗМІ разом з директором цукрового Володимиром Фалком обговорювали в Дубно можливі шляхи розв'язання проблеми. Тоді ж, відповідно до спільного рішення, створили комісію з громадських активістів, фахівців та депутатів, яка могла б у будь-який момент після появи елеваторних викидів  без попередження прийти на завод і розібратися, звідки береться яскравий пил. Однак коли вчора, 3 лютого, представники комісії вирішили оглянути підприємство, їх на територію не пропустили. В свою чергу, керівництво заводу пообіцяло дозволити активістам такі відвідини вже за декілька днів. 

Коментарі

Фалко ще той Х..Й.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.