На Рівненщині вирішують долю обласної федерації футболу

У будинку профспілок розпочинається позачергова звітно-виборча конференція Рівнеської обласної федерації футболу. Нинішній голова РОФФ Михайло Кривко не з'явився сюди попри те, що до нього багато питань у представників федерації. Перед початком конференції член РОФФ Валерій Гладков зачитав юридичний висновок щодо легітимності заходу, складений відомим рівненським адвокатом Олександром Бражніковим.

На конференцію прибули делегати з районних федерацій. Всього на заході присутні 96 представників із 48 колективних членів РОФФ. Загалом у складі федерації є 56 колективних членів. Також серед запрошених на конференцію є депутат Рівненської облради Олексій Кособуцький.

Перед початком заходу до будівлі федерації профспілок активісти привезли сміттєвий бак, та розклеїли листівки з закликом позбутись в керівництві обласного футболу колишніх регіоналів.

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", на цій конференції можливе обрання нового голови РОФФ. Серед ймовірних претендентів називають екс-голову федерації Володимира Поліщука, екс-гравця "Металіста" Олега Кучера та рівненського бізнесмена Олексія Хахльова.

Наразі наші кореспонденти знаходяться на конференції, деталі заходу читайте згодом на сайті "ВСЕ".

Читайте також: Боротьба за рівненський футбол: вирішальний матч

Рівненська обласна федерація футболу: запасний аеродром для чиновника Януковича

Коментарі

Відстороними "ригів" та приведемо бездарних "любих друзів" )))))))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.