Головою федерації футболу Рівненщини став Хахльов

Рівненського бізнесмена Олексія Хахльова обрали головою Рівненської обласної федерації футболу. Під час позачергової звітно-виборчої конференції РОФФ, де вирішували це питання, Олег Кучер та Володимир Поліщук зняли свої кандидатури.  

За Олексія Хахльова проголосували 73 делегати. Першим заступником став Володимир Поліщук. Натомість посади заступників отримали Євген Донцов, Валерій Гладков, Олег Кучер та Петро Никорак.

Читайте також: 

На Рівненщині вирішують долю обласної федерації футболу

Кривко вже не голова федерації футболу Рівненщини

На посаду голови федерації футболу Рівненщини - три кандидати

Ключові слова: 

Коментарі

Значить і Хахльов себе може замочити, бо лиже зад Пороху...

Кривко сам себе "замочив" коли ригам зад лизав.

Поняв, Льоша, а ти заладив про лікарів-кардіологів... правильно Женя говорить!!!

Чому Хахльов не на фронті? Всі політики патріоти там, а горе політики і всі псевдо патріоти тут...

Несколько моментов. Меня удивляют комментарии, что тот с футбола, а тот нет. Это как то влияет на отношение к работе? У нас последние 15 лет только спортивные функционеры и управляли футболом. И где результат? Может быть стоит что-то изменить. начать делать по новому. Есть хорошая фраза: "Чтобы получить то, что никогда не получал, начни делать то, что никогда не делал". Мне смешно было читать что Хахльов или Кривко не люди из футбола. Полищук - человек из футбола, ну и что? Руководитель должен заниматься немного другими функциями, и иметь способность нанимать, приглашать вовлекать специалистов из футбола и не только, чтоб федерация работала.

Один эпизод, который характеризирует наш совковый подход к футболу. В 2009 году я привез преподавателей Английской футбольной Ассоциации и клуба Болтон Вандерерс в Ровно, чтоб провести семинар и выдать английскую тренерскую лицензию уровень 1 для тренеров с которыми мы сотрудничали. Отдельная история, как мы добивались разрешения от ФФУ на их приезд, и отдельная история. что после этого приезда ФФУ, наконец, ввела свои лиценции "C" для начинающих тренеров.
Вопрос в том, что я пригласил Вихрова К.Л. (в тот момент технический директор ФФУ, автор многочисленных книг по подготовке футболистов) посетить этот семинар. Мы разговорились с ним и английскими специалистами. Проблема в том, что Вихров (это позиция всех наших футбольных функционеров) на полном серьезе считал, что тренерами могут быть только те люди, которые : а) хорошо сами играли в футбол, б) при наличии хорошего игрового элитного опыта закончили институт физкультуры.
На западе в это же время считают, что тренером может быть любой. кто любит футбол, и кто проходит необходимое обучение, без привязки к игровому опыту. В Английской Футбольной Ассоциации даже есть лозунг в отделе подготовки тренеров: "Чтобы быть хорошим жокеем, не надо быть хорошей лошадью".

Так можем не будем судить людей по тому, из футбола они или нет, а реально оценим через год, чего они добились из того, что обещали? Часть людей критиковала Кривка. Вопрос в том, как вы его критиковали? Кто-то взял его программу и сказал, что здесь он обещал то, и не сделал. Нет, у нас принцип, критикуем потому что критикуем. Тот же подход и с новым руководством сейчас.

Вместо того, чтоб просто критиковать, кто из футбола а кто нет, попробуйте что-то сделать. Работы масса. Не хотите/не можете работать, давайте свои идеи. Приходите, встречайтесь, предлагайте. Люди открыты к идеям. Давайте вместе что-то менять, что-то делать, а не просто критиковать. И последнее, критика нужна, но конструктивная и обоснованная.

Начинайте...

ну, Женя Донцов, хоч і хороший хлопець, але його місце у виконкомі таке ж "заслужене", як і Олексія. До слова, у РОФФ є комітет по зв'язкам із громадськістю, для усіх тих "функцій" завжди вистачало виключно такої посади, а у виконкомі мають бути футбольні люди, а не "збор блатних і ніщих"...

Олексію, а хіба зараз не ведуться он-лайн трансляції ключових матчів? Та й сайти діють. І є люди, які цим займаються. Давно.
Ви велосипед вигадуєте.

Викладу тут свою точку зору. "Дякувати" за те, що став членом виконкому РОФФ я маю Жені Донцову. Це в його голову прийшла така ідея. Мої функції у виконкомі: PR, розкрутка змагань, діяльності федерації і налагодження інформаційної роботи.

Я робитиму і відповідатиму за те, що вмію робити. Якщо за рік в цій сфері діяльності РОФФ не буде зрушення. Тоді й поговоримо. Ставати "футбольним функціонером" у мене немає жодного бажання. Цілі на найближчий період роботи:

А) створення інформаційно ресурсу, який би об'єднав у собі новини з усіх футбольних полів області, від сільського поля до стадіону "Авангард";

Б) налагодження координації і взаємодії з фан-клубами різних команд (такі виявляється є);

В) запуск он-лайн трансляцій ключових матчів футбольних змагань в області;

Г) публічність роботи керівництва Рівненської обласної федерації футболу.

P.S. За це все грошей не платять. Причин чому погодився дві: 1.Довести що це можливо. 2.Якщо не ми - то хто? 

це просто замєчатєльно. Цікаво читати матеріали сайту все. Ось наприклад цей: "Рівненська обласна федерація футболу: запасний аеродром для чиновника Януковича". Читаєш перші два абзаци, і найдивніше, що ВСЕ правильно, навіть якщо замість прізвища Кривко підставити прізвище Хахльов :))))

Як Ви думаєте, хто мав би очолювати, скажімо, спілку лікарів-кардіологів? Саме так, знаний і поважний лікар-кардіолог. Кого б Ви поставили на чолі Асоціації будівельників? І я з Вами теж згоден – того, хто працює в будівельній галузі. А хто, по-вашому, очолює на Рівненщині обласну федерацію футболу? Екс-футболіст? Ні. Заслужений тренер? Знову не вгадали. Добре, не буду вас мучити: Рівненську федерацію футболу очолює звичайний вчитель за освітою, який за роки служби вибився у чиновники доволі високого рангу. Футболом же він займався приблизно на тому ж рівні, як і більшість чоловіків і хлопчаків у нашій країні.

Цей матеріал розпочався випадково, під час розмови з одним з приятелів. Який, мені так здається, про футбол знає майже все. І, ось, коли мова зайшла про Рівненщину, він з сумом промовив: "ніякого толку тут не буде. Стадіон валиться, команди вже нема. І чого тут дивуватись, якщо обласну федерацію футболу очолює Кривко. Який до футболу має таке ж відношення, як я до космонавтики".

І ніхто не здивувався))))) Це було зрозуміло, коли Кривошеєв почав "мочити" Кривка.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.