Буржуйки від волонтерів із Рівненщини зігріватимуть воїнів АТО

Нещодавно до Координаційного центру підтримки воїнів АТО з Дубенщини звернулись волонтери із села Смордва, що на Млинівщині, та запропонували свою допомогу. А вже наступного дня в приміщенні райради стояли три буржуйки. Хлопці виготовили їх самостійно з використаних газових балонів та оцинкованих листків бляхи. Ще дві буржуйки волонтери передали в міський координаційний центр допомоги воїнам в зоні АТО.

Микола Цимбалюк та Олександр Слобода розпочали робити пічки для солдатів ще перед Новим роком. За цей час хлопці виготовили 11 буржуйок та передали їх в різні волонтерські центри допомоги солдатам АТО. Коли з’являється можливість, майстри з Млинівщини беруться до роботи, не чекаючи, доки їх хтось попросить, самі шукають матеріали, виготовляють та передають такі необхідні сьогодні солдатам буржуйки.

Третього лютого представники Координаційного центру підтримки вояків АТО з Дубенщини передали одну з буржуйок солдату із села Семидуби, який служить у 24-тій механізованій бригаді. За допомогою звернулась мама захисника, який невдовзі знову відправиться в зону АТО. Тепер він зможе зігріти себе та своїх побратимів на війні. Про це повідомляє прес-служба Дубенської районної ради.

До прогресу суспільство рухають люди, які не жаліють ні себе, ні свого часу для хорошої справи. Давайте їх підтримаємо. Хлопці продовжують робити буржуйки, проте не вистачає таких матеріалів: електроди (діаметр 3 мм, назва плазма), круги на болгарку (125 мм.), метал (товщина 3 мм, можна кусками), газові балони, листки бляхи оцинковані (товщина 0,55 мм). Солдати з Дубенщини, яким потрібні буржуйки, можуть звертатись до Координаційного центру підтримки вояків АТО з Дубенщини, який знаходиться за адресою: м. Дубно, вул. Данила Галицького, 17.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.