У США з аукціону продають книгу про Сашка Білого

У Сполучених Штатах Америки продають з аукціону книгу рівненського журналіста, члена секретаріату Рівненської обласної організації НСЖУ Олександра Намозова «Життя, мов спалах» (накладом в одну тисячу примірників) про Олександра Музичка (Сашка Білого). Про це повідомили в Рівненській Спілці.

Усі виручені кошти організатори аукціону, за згодою автора книги, спрямовані на потреби бійців одного з добровольчих батальйонів, котрі нині відстоюють незалежність України у кровопролитних боях на Донбасі, а саме купили та передали їм сучасний позашляховик.

Донедавна Олександр Намозов був головним редактором Костопільської районної газети «Віче Костопільщини». Після її  закриття засновником - Костопільською районною радою - він змушений був тимчасово змінити фах і поїхати на роботу в іншу країну.

- В основі книги - правдива, підтверджена документами і розповідями соратників історія життя і боротьби Олександра Музичка, котрого самі рівненчани, і не тільки рівненчани, здебільшого знали, як Сашко Білий. Одні вважали і досі справедливо вважають його героєм, інші - людиною зі складним характером, нерідко - неврівноваженою, зате рішучою і безкомпромісною. Беззаперечним лишається одне: герой книги Олександра Намозова був справжнім патріотом України. І мало хто знає: всього за три місяці його перебування на війні у Чечні наприкінці дев'яностих років минулого століття Олександр Музичко став єдиним, хто отримав з рук тодішнього президента Ічкерії генерала Джохара Дудаєва найвище військове звання бригадного генерала та звання "Герой нації", і що на його честь у Грозному було названо одну з вулиць столичного міста, - йдеться у повідомленні Спілки.

За словами Олександра Намозова, спонсором видання книги виступив осередок організації «Правий сектор» у США. «Придбати її наразі можна лише за океаном, і то на аукціоні. Там її продають за рекордну серед творів усіх українських письменників ціну - від 30 до 100 доларів за примірник», - каже він.

Нагадаємо, понад 20 журналістів Львівщини під час четвертої хвилі мобілізації отримали повістки з військкоматів. Керівник  Західного  регіонального медіацентру Міноборони України Олександр Поронюк заявив, що серед військовозобов'язаних, котрі отримали повістки,  є працівники ІА ZIK, ТРК «Львів», а також викладачі факультету журналістики Львівського держуніверситету, пише "Телекритика".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.