"Розкруткою" рівненського футболу займеться журналіст

У соціальній мережі "Facebook" рівненський журналіст Олексій Кривошеєв розповів, що тепер, окрім журналістики, займатиметься і піаром обласної федерації футболу на Рівненщині. За його словами, він не є палким уболівальником, однак докладе максимум зусиль, вмінь та можливостей задля розвитку футболу в нашій області.

- Закінчилась позачергова конференція Рівненської обласної федерації футболу. Олексій Хахльов тепер голова федерації. Це його "головний біль". Дякуючи Євгену Донцову маю в цій історії і свій "головний біль". Рішенням конференції мене внесли до складу виконкому РОФФ. На мені лежатиме функція PR і інформування про місцевий футбол. Простіше кажучи "розкрутка" федерації і її діяльності.
Скажу чесно, я не є палким уболівальником, але свою ділянку роботи на благо розвитку футболу на Рівненщині, зроблю наскільки стане розуму, вмінь та можливості, - зазначив у своєму дописі Олексій Кривошеєв.

Нагадаємо, сьогодні рівненського бізнесмена Олексія Хахльова обрали головою обласної федерації футболу. Це сталося під час позачергової звітно-виборчої конференції РОФФ, де вирішували це питання, Олег Кучер та Володимир Поліщук зняли свої кандидатури.  За Олексія Хахльова проголосували 73 делегати. Першим заступником став Володимир Поліщук. Натомість посади заступників отримали Євген Донцов, Валерій Гладков, Олег Кучер та Петро Никорак.

Читайте також: 

На Рівненщині вирішують долю обласної федерації футболу

Кривко вже не голова федерації футболу Рівненщини

На посаду голови федерації футболу Рівненщини - три кандидати

Коментарі

А не багато заступників. Футболістів в області скоро стане менше ніж керівників футболу.

Головне, що б Хахльова головою асоціації бджолярів не поставили, а то Кривошеєву доведеться бджіл піарити ))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.