Патріарх Кирилл може втратити ще одне село на Рівненщині

У Новосілках Здолбунівського району сільська рада проведе своєрідний «референдум» щодо переходу церкви до УПЦ Київського патріархату. Опитування селян проведуть 7 лютого.

Як зазначає "РВ", посилаючись на "zdolbuniv.com", єпархіальне керівництво УПЦ Московського патріархату нібито готове дозволити службу українською мовою, аби зберегти громаду. Селяни все ж наполягають не переході.

Коментарі

Все что Вы должны знать о духовных скрепах! В России пьяный священник на Land Cruiser протаранил фуру и угрожал оружием

«Важко уявити собі, щоб якась українська партія — навіть Опозиційний блок — у повному складі брав участь у з’їзді «Єдиної Росії». А між тим, на минулому тижні єпископат УПЦ продемонстрував, що він є єпископатом РПЦ, взявши участь в Архиєрейській нараді в Москві» http://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/5...

Мені цікаво, чи Гість IP 46.201.251.90 читає всі коментарі, чи лише сам їх "натхненно" строчить, підверджуючи свою приналежність до хохлів. На жаль є і такі. Але, поруч з тим, багато тих, хто не користується інтернетом, або в силу певних оставин, не мають доступу до правдивої інформації, слухають саме таких і навіть не здогадуються, що вони - хохли та вважають, що на все воля Божа.... Але ж потрібно не забувати, що Бог Людині дав розум.

Церковь Московского патриархата — это огромнейшая сеть российской агентуры
«Много внимания следует уделять церквям Московского патриархата, потому что в них абсолютно откровенно идут проповеди антигосударственного характера, и я не вижу на сегодняшний день надлежащей реакции на эти факты со стороны органов госбезопасности. При этом эти церкви еще имеют всякого рода налоговые преференции. А это огромнейшая сеть агентуры», – считает Олейник.

Читать полностью на http://news.eizvestia.com/news_politics/full/448-cerkov-moskovskogo-patr...

Скажи мені,будь-ласка,якого дива атєц Ануфрій(Березовский) з нашим Варфоломієм(Ващук),намєдні до масквабада їздили, і осану співали хуйдяйці??Поясни мені,нерозумному..

«Хохлы - наглухо упоротые, убитые в ништо, люто оттопыренные существа» - отец Павел из Санкт-Петербургской епархии МПЦ декілька цитат,цього "канонічного" дяка
"Ни в нашем разуме, ни в нашем языке не должно более оставаться ничего "украинского". Слово "украина" должно стать для нас словом грязным и порочным, в одном ряду с матерной бранью. Чтоб не только произосить, но и мыслить его избегали".
"Вот что я думаю о вашем "перемирии". Бешеному свинарнику под названием "украина" нужно сломать хребет".От такі попи в кагебешніка в рясі, і ті, що моляться за здоров"я содоміта-не кращі.Докладніше,з фото http://uainfo.org/blognews/488539-hohly-nagluho-uporotye-ubitye-v-nishto...

Вибір що друкувати належить винятково журналістам сайту. Хто не хоче, нехай не читає. А тепер по суті. Ви пишете: "патріарх Кирило має відношення до УПЦ, як Ст. А. Бандера до Пруського вторгення 1918 року " Чудеса та й годі. Тоді скажіть нехай в церквах припинять молится за нього, як верховного настоятеля своєї церкви. Та не це головне. Назвіть ще одного священника в світі, який підтримує антнародну, сепаратистську політику в Украіні Ось вам для прикладуhttp://tsn.ua/politika/bratovbivchu-viynu-na-shodi-ukrayini-blagosloviv-... Щодо Конституції та вашого вибіркового її читання, то віднайдіть, що в Конституціїї сказано про сепаратизм.

Шановні громадяни, спостерігаючи за журналістами ВСЕ сайт "чесних" новин можна звернути увагу, на чітко надприроднє заікавлення до тих чи інших тем, ось для прикладу мені запамяталось призвіще Бузинарський, хоча його власне й не знав, а чому...а тому що переглядаючи новини за 2 лютого, 10 окремих тем про Бузинарського, те, що на рівненщині загинув молодий хлопець, жоден з місевих не показав, те що рівненські хлопі привозять з змагань місця ніхто не показує, а якийсь бузинарський, який десь трішки похуліганив, 10 тем за день.... Що ж підемо дальше, в той же день спостерігаю назву "У Рівному виступить легендарний гурт BRUTTO" пишу коментар типу - який він легендарний, гурт має кілька кліпів, й альбом, жодного закінченого туру, і гурту ще нема 6 місяців,... і о чудо сьогодні модуль коментарів під цією статтею відключений, а мого коментаря не має, чого б це? =))) Ну а тепер що до ієї тематики, УПЦ МП, дальше УПЦ (саме так вона зареєстрована в україні). Чому ж ви понове журналісти не покажете те, скільки УПЦ було зібрано на так зване АТО (в моєму розумінні на війну), ви про це не знали? Тоді питання, ви взагалі журналісти, чи ви пишите лише те, що вам на "блюдечку принесуть" ... Ну ладно, не будем ображати професійність "журналістів" ВСЕ... Але те, що я напишу дальше, я гадаю їх повинно зацікавити, а можливо й присоромити... Справа в тім, що патріарх Кирило має відношення до УПЦ, як Ст. А. Бандера до Пруського вторгення 1918 року (тому ніхто й не чув про прузьке вторгнення 1918р=)) СПрава в тім, що УПЦ має свого першоієрарха, і це Онуфрій Митрополит Київський та всієї України, й абсолютно всі церковні справи вирішуються в Києві..Згідно самостійностійності, УПЦ нагинає Грузинську православну церкву, не дивлячись на те, що Грузинська має свого патріарха... Так, саме так, Патріарх Кирило в УПЦ робить лише одну функцію, а саме вручає грамоту Предстоятеля на його інтронізації... Я звісно не нахвалюю Кирила, на місці Патріарха він мав би хоча б пробувати зупинити цю скотину Путіна, але Ваша гучна назва , патріарх Кирило втратить ще одне село, не моє в собі ні граму правді, і тут я задаюсь питанням, для чого вам писати неправду, ну ладно підзбрехати, але ціленаправлено придумувати??? Що служить каталізатором??? Згадуються слова Кузьми "Мене нервують люди, ты що думають мало" А ще, його слова про 2 світи, в одному є війна, а в іншому ходять по салонах, замість щоб згуртуватись...так от...моя думка, розгуртовують нас отакі сволочі, які пишуть такі статті, адже ж всі ми українці, і ми за свою землю, незалежно від віросповідання, про це навіть в конституції написано : Стаття 35. Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право
включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно
відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести
релігійну діяльність.
Здійснення цього права може бути обмежене законом лише в інтересах охорони
громадського порядку, здоров'я і моральності населення або захисту прав і свобод інших
людей.
Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від
церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова

В тому то й суть, що жоден собор не визнавав... Бо давно не збирався. Розкольниками УПЦ-КП називають лише в РПЦ. Всі решта православних церков просто тримають паузу до рішення Вселенського патріаха абло зібрання Собору. Який до речі, вже готується багато років.

А москалям варто згадати, що РПЦ була "розкольницькою" і "неканонічною" протягом 145 років.

Не "городжу" город, а посилаюсь на інтерв"ю зі Вселенським Патріархом Варфоломієм http://tyzhden.ua/World/99064 Йому видніше:)))) Але по суті вашого реагування: і який із цих Соборів візнав УПЦ КП розкольниками? Просвітіть.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.