Рівненські базарники пішли на поводу у мера

Підприємці, що торгують на вулиці Шевченка поблизу продуктового ринку тепер самостійно впорядковуватимуть, утримуватимуть та керуватимуть торгівлею, яка поки лишатиметься невід‘ємною частиною життя міста. За порадою міської влади більшість підприємців з цієї вулиці, понад сто двадцять осіб, створили громадську організацію. Тепер вони незалежні від ринку "Моріон" і орендної плати туди не вноситимуть. 

Отож, аби побачити як підприємці впораються з управлінням торгівлею на вулиці Шевченка, з ними було підписано угоду на три місяці. Про це повідомляє прес-служба Рівненської міськради.

Міський голова Хомко каже – якщо впораються договір буде продовжено і надалі – до стабілізації ситуації в державі. Бо на думку Володимира Хомка, з часом ринки відійдуть в минуле, як у більшості європейських країн. Що ж до утворення у Рівному «Ярмарку на Шевченка», як відомо не всі сприйняли цю ідею. Це в першу чергу керівництво ринку Моріон та кілька торгуючих. 

Нагадаємо, наприкінці минулого року термін дії дозволу на організацію так званих "щоденних ярмарків", яким володіла фірма "Моріон", завершився. А новий договір міський голова Рівного Володимир Хомко підписувати відмовився. Натомість порадив людям самоорганізуватись і влаштовувати ярмарки власними силами, щоб на них, цитуємо мера: "ніхто не наживався". Базарники на це наважилися лише зараз. Укладений договір на найближчому засіданні має затвердити міськвиконком. І вже до кінця місяця подібним чином впорядкувати торгівлю біля ринку міська влада збирається і на інших прилеглих вулицях – Пересопницькій та Сагайдачного.

Ключові слова: 

Коментарі

Не кілька торгуючих,більше 10 підприємців плюс 10 продавців які торгують і хочуть буть впевнені в завтрашній нормальній роботі і так само хочуть,щоб до них выдносились з повагою.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.