На Рівненщині сільський голова хотів привласнити землю

Отримати у приватну власніть земельну ділянку та затвердити технічну документацію депутату сільської ради завадили правоохоронці.

Працівники управління ДСБЕЗ УМВС України в Рівненській області та прокуратури Рівненського району встановили, що голова однієї із сільських рад Рівненського району, достовірно знаючи про конфлікт інтересів депутата сільради щодо прийняття на його користь рішення у земельних питаннях, не попередив про це спеціально уповноважений орган у сфері протидії корупції.

Відтак, голову сільської ради притягнуто до адміністративної відповідальності згідно із статтею 172-9 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невжиття заходів щодо протидії корупції), яка передбачає накладення штрафу від п'ятдесяти до ста двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

А депутат сільради відповідатиме за неповідомлення про наявність конфлікту інтересів за статтею 172-7 КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу від десяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.