На фінасування рівненської залізничної лікарні виділять понад 5 мільйонів

Питання про перерозподіл коштів управління охорони здоровʼя на фінансування відділення залізничної лікарні, що знаходиться у Рівному, розглянули сьогодні члени бюджетної комісії. Відтак, після тривалого обговорення депутати погодили суму в 5 мільйонів 311 тисяч гривень. Це кошти на фінансування медзакладу впродовж 6 місяців.

Через півроку члени бюджетної комісії зберуться знову і розглянуть питання про подальше виділення грошей.

Як зазначив член бюджетної комісії Сергій Паладійчук, якщо вже виникла ситуація, що Рівне отримало цю лікарню, то варто докласти всіх зусиль для того, щоб люди мали зарплату.

- Окрім того, думаю, потрібно зробити все, аби рівняни, які проживають у районі залізничної лікарні, відчули, що у них з'явився заклад, куди вони можуть звернутися. Адже залізничників у нас не так багато, - вважає Сергій Паладійчук.

Підтримав таку позицію і заступник міського голови Рівного Сергій Паладійчук. Він також додав, що питання, кому надаватимуть медичну допомогу у залізничній лікарні, має чітко регламентуватися.  І за рік повинна бути статистика, скільки залізничників і скільки рівнян, які не мають стосунку до цієї сфери, отримали допомогу в закладі.

Нагадаємо, під час засідання сесії Рівнеради, яке відбулося 22 січня, депутати у своєму рішенні прийняли на баланс міста залізничну лікарню. Щоправда, лише ту її частину, яка знаходиться на території обласного центру.

Надалі долю залізничної лікарні обговорювали на засіданні міськвиконкому. Нині ж питання про фінансування закладу вирішували на засіданні бюджетної комісії.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.