Рівнерада через земельний податок звертатиметься до Президента

Зміни до земельного податку, які набули чинності з січня 2015 року можуть позбавити пільг по сплаті цього податку зоопарк, органи державної влади та місцевого самоврядування, органів прокуратури, військових формувань, дитсадків, школи тощо. 

Відтак, це питання піднялося під час засідання бюджетної комісії Рівнеради. Депутати обурюються, що нині це питання потрібно вирішувати, адже податок може серйозно вдарити по деяких закладах.

Тому депутат Сергій Васильчук запропонував членам бюджетної комісії надіслати звернення до Презедента і Премєр-міністра щодо звільнення сплати земельного податку за новими нормами школи, дитсадки, військові полігони  тощо, аби ті врегулювали це питання.

Як пояснив голова бюджетної комісії Рівнеради Віталій Першогуба, у перелік закладів, які мали сплачувати земельний податок потрапили й ті, які цього ніколи не робили.

- Якщо, скажімо, питання із сплатою земельного податку школами і дитсадками можна вирішити таким чином, що ми зможемо їм повернути кошти, то з прокуратурою, військоими закладами, міліцією, ДПІ, СБУ потрібно вирішувати, що робити, - каже Віталій Першогуба.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.