У рівненському стоматкабінеті "Смайлик" подарують білосніжну усмішку

Всі ми боїмося походу до стоматолога. Однак все ж таки краще до нього завітати заради профілактики, а не з гострим болем. Тим більше, боятися там нічого, бо рівненська стомалотогія "Смайлик" це - сучасне обладнання, кваліфіковані працівники, у яких на першому місці – якісні послуги та дбайливе ставлення до клієнта. Не менш важливими є дружні стосунки у колективі.

Саме у "Смайлика" кожен відвідувач може скористатися послугами відбілювання зубів, лікування карієсу, протезування та багатьма іншими.

Лікар-стоматолог вищої категорії Володимир Подлящук має 15-річний стаж у стоматології, тому, без сумніву, пацієнти отримають кваліфіковану допомогу.  

"Смайлик" став улюбленим стоматкабінетом для багатьох рівнян, адже тут уважно ставляться до клієнтів. Ще однією  його перевагою є зручне місцезнаходження - у самому центрі міста. Дістатися сюди доволі легко. Варто запам'ятати, що стоматолог,  це у першу чергу, лікар, який робить нам гарну та здорову посмішку, а не людина, яку варто боятися.

Якщо прагнете, щоб у Вас були білосніжні, здорові зуби, тоді варто відвідати дантиста.

У рівненському стоматкабінеті "Смайлик" надають всі види стоматологічних послуг за доступними цінами. Саме тут лікування зубів буде безболісним та якісним.

Адреса: м. Рівне вул.Міцкевича,12

Графік роботи: з 8:00 по 20:00,  у суботу - з 8:00 по 16:00, неділя - вихідний

Номер телефону: (067) 800 48 90

Попередній запис обов'язковий

на правах реклами