У Рівненській області впорядкують бомбосховища

Аби належним чином підготуватися до можливих надзвичайних ситуацій, в районах мають впорядкувати захисні споруди. Це мають зробити до березня. Таке доручення керівники райдержадміністрацій отримали від першого заступника голови ОДА Юрія Приварського під час засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Ситуація на Рівненщині ускладнюється подіями, що зараз відбуваються на сході України, прокоментував Юрій Приварський. Тому, в першу чергу, керівники районів повинні перевірити стан готовності захисних споруд для укриття населення

Також серед актуальних питань – створення матеріально-технічних резервів для запобігання та ліквідації можливих надзвичайних подій.

Натомість рятувальники доповіли, що апаратура для оповіщення населення готова до використання. Так, у разі виникнення події надзвичайного характеру завдяки системі оповіщення керівний склад Рівненщини буде повідомлений за 5 хвилин, у тому числі голови сільських рад та їх секретарі.

 Довідково: на Рівненщині 1671 об’єкт укриття, у тому числі 127 сховищ та 1544 протирадіаційні укриття. В автоматизовану систему оповіщення  Рівненщини включено майжепівсотні електросирен, стільки ж гучномовців та понад 23 тисячі радіоточок в населених пунктах області. Про це повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.