Рівненський нардеп продає депутатський значок через війну

Рівненська волонтерська група "ДАР" вже п'ять місяців поспіль організовує онлайн-аукціони, де продають найрізноманітніші речі від рівнян. На вилучені кошти волонтери закуповлюють найнеобхідніше для наших бійців у зону АТО. Торги проходять в соцмережі "Facebook" у відкритій групі "Аукціон допомоги армії - Рівне". Наразі вона налічує майже тисячу учасників та 101 лот. Можемо припустити, що це далеко не пік розвитку волонтерського аукціону.

Участь у акціоні вирішив взяти і рівненський нардеп Юрій Вознюк. На продаж він виставив свій нагрудний значок "Народний депутат України". Оцінив Юрій Вознюк його у 1000 тисячу гривень.

- Нагрудний знак народного депутата України являє собою стилізоване зображення Державного прапора України. Його основа виготовляється зі срібла, поверхня покрита синьою та жовтою емалями, краї  зроблені під золото. На синьому полі - позолочене зображення малого Державного герба України. Праворуч від нього виконаний під золото напис трьома рядками: "Народний депутат України". На зворотному боці знаку вказано номер скликання Верховної Ради України і номер депутатського посвідчення, - описує адміністратор лот нардепа Вознюка.

Прикріплюються до опису і світлини значка Юрій Вознюка:

Наразі продаж іменного значка триває. Ставок ніхто з учасників групи не зробив. Можемо списати це або на непопулярність нардепівських значків, або ж на те, що не всі рівняни його побачили. До слова, лот закривається через 48 годин з моменту останньої ставки. Покупець перераховує потрібну суму на картку "ПриватБанку" 4731185601600387 (Алексєвич Павло Миколайович) та отримує контакти "продавця", із яким домовляється про передачу речі.

Кореспондент звернулася за коментарем і до засновника групи "Аукціон допомоги армії - Рівне", волонтера Павла Алексевича. За його словами, значок народного депутата - не єдинний цікавий лот:

- Із цікавих лотів можна виділити «прапор України», «консультація нотаріуса», «фотосесія», а також консультацію в ІТ-підприємця, «Карикадурку» Юри Журавля, ікону, «Побачення з ведучею Радіо Трек» тощо. На сьогоднішній день 72 людини взяли участь в аукціоні в ролі продавців-покупців. З їхньою допомогою нам вдалося зібрати 30 тисяч гривень, - розповідає волонтер "ДАР" Павло Алєксєвич. 

Цікаво, що волонтери "ДАР" активно висвітлюють хід проведення благодійних аукціонів в інтернеті. Кожен охочий у будь-який час може подивитися, який лот був проданий, за яку суму, та скільки загалом благодійних грошей виручено. Переглянути цей документ можна ТУТ.

Нагадаємо, приєднатися до благодійного аукціону можна у соціальній мережі "Facebook" у відкритій групі "Аукціон допомоги армії - Рівне".

Коментарі

Вознюк молодець, поважаю за те що муляренка взув)))
А все остальне від вознюка не залежить,...

Нехай собі засуне свій значок у дупу.

він давно продав прапор разом з совістю, нажаль...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.