На Рівненщині суддя "вляпався" через нафту

Управління нагляду у кримінальному провадженні у сфері транспорту Генпрокуратури України розпочало кримінальне провадження за фактом перевищення службових повноважень суддею господарського суду Рівненської області. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Як повідомляється, суддя господарського суду Рівненської області, який на той момент ще не прийняв присягу, тобто не мав повноважень судді, виніс рішення про визнання права власності на нафту, яка є у магістральному нафтопроводі «Кременчук-Херсон», за приватним підприємством.

Однак, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про утворення Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» майно магістральних і розподільних нафтопродуктів є державною власністю.

Загальна вартість нафти складає 171 млн грн. Таким чином, своїми діями вказаний суддя спричинив тяжкі наслідки державним інтересам. Його дії попередньо кваліфіковані за ч. 3 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень). Наразі триває досудове розслідування.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.