Точка зору: невідомі факти про резонансні розслідування з заступником прокурора Рівненщини Андрієм Боровиком

6 лютого гостем програми "Точка зору" на сайті "ВСЕ" буде заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик. У студії з ведучою Вікторією Ричко він розкаже про розслідування резонансних злочинів, у яких фігурують правоохоронці, судді та високопосадовці. А також про нові подробиці в цих справах.

Зокрема, йтиметься про перебіг розслідування справи Дмитра Лазарєва, подальшу долю кримінального провадження Михайла Бузинарського, нові подробиці розслідування за фактом смертельного ДТП за участю міліціонера у Рівному та інші.

Початок ефіру о 17 годині. 

Коментарі

Хто туди впихнув цю "ведущую" ? гундонить щось під ніс...жах.

Всі справи про шахрайство, у яких я визнаний як потерпілий, міліція закрила. А прокуратура, куди я звернувся, мені допомогла. Прокурор пообіцяв - прокурор зробив. Аби більше таких людей було.

мені в прокуратурі обіцяли розібратися з моєю проблемою. І розібралися. За це їм дуже велике ДЯКУЮ!!! :-)

Чому у Рівному беспредєл із незаконними забудовами і прокуратура нічого не робить? Чому керівники міліції нічого не роблять з цією ж проблемою і прокуратура їх не карає!?
Чому Денисюка з райвідділу не звільняють з посади?

Цікаво, на якій стадії знаходиться розслідування по славнозвісних "захисниках прав споживачів" про дії яких так гучно було оголошено в усіх засобах масової інформації на місцевому та державному рівні. Чи будуть названі в засобах масової інформації всі імена та посади хабарників, окрім поданого до розшуку колишнього начальника інспекції Сича, який успішно втік від відповідальності.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.