ЗМІ: Росія випробовує на Донбасі нову зброю

Росія використовує військовий конфлікт на Донбасі для тестування нового озброєння.

Про це повідомляє "УП", посилаючись на ВВС.

Видання нагадує, що після короткого і переможного конфлікту з Грузією у 2008 році, російське військове керівництво зрозуміло, що його армія дуже відстала у ключових сферах ведення сучасної війни.

Після цього РФ витратила 7 років для переозброєння і тепер тестує свою зброю на Донбасі.

"Два ключових приклади – використання безпілотних літальних апаратів для спостереження та наведення і застосування засобів радіоелектронної боротьби", - пише видання.

Обидві ці технології були визнані слабкими місцями російської армії у 2008 році, а тепер широко застосовуються на Донбасі.

Видання пише, що українська армія має значно гіршу систему зв'язку.

"Результатом є те, що їхній зв'язок постійно заклинює і його можуть використовувати для встановлення місця розташування за допомогою російського обладнання. Це може призвести до того, що українські сили стають мішенню для російської артилерії", - пише ВВС.

Також Росія постачає бойовикам сучасні протитанкову зброю та нові комплекси протиповітряної оборони.

"Сюди входять не лише ракетні комплекси "Бук", який звинувачують у збитті рейсу Малазійських авіаліній МН17, але й такі як "Стріла", який використовується на менших висотах і дистанціях", - йдеться в статті.

Як відомо, раніше екс-міністр оборони України Валерій Гелетей заявляв, що Росія використовує Донбас як полігон для випробовування нової зброї.

А в ЗСУ заявляли, що Росія випробовує на сході України новітню зброю, яка пробиває всі бронежилети, а також може використовуватися в легких кулеметах.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.