"#підвези мене" - рівняни кинули виклик маршруткам

"Маршрутка коштуватиме 3 гривні, тепер буду їздити тролейбусом!" - позиція, яку останнім часом найчастіше можна почути від рівнян. Зростають ціни і на проїзд між містами. Тому в пошуках дешевшої транспортної альтернативи рівняни та жителі області щодня приєднуються до нового соцпабліку "#ПІДВЕЗИ МЕНЕ". Проект з'явився у мережі "Вконтакті" наприкінці січня. Сьогодні налічується вже 5 786 підписників. І це зовсім не межа, адже задум авторів доволі вигідний для гаманців рівнян.

Як пояснює автор пабліку "#ПІДВЕЗИ МЕНЕ" фотограф Роман Махлай, задум орієнтований на пошук попутників для швидкого, комфортного та вигідного пересування. В українському варіанті – не лише в межах країни, а й за кордоном. І водії, і пасажири у цьому сервісі – попутники, що можуть виручати один одного та добиратися до необхідного місця за дешевшою ціною. У європейських країнах подібними проектами користуються більше 10 мільйонів людей.

- Створити щось таке у нас захотілося у ті часи, коли я проживав в Канаді і сам не раз користувався цими послугами. Це зручно, вигідно та економно. Зараз паблік орієнтований, в основному, на рівненську аудиторію, але це не межа. Адже географія щодня розширюється. Люди за допомогою "#ПІДВЕЗИ МЕНЕ" подорожують всією країною, щодня з'являюься десятки повідомлень із новими маршрутами та запрошеннями. Приємно, коли можна зекономити таводночас завести нові знйомства, - розповідає сайту "ВСЕ" автор пабліку Роман Махлай.

Інформацію можуть розміщувати як водії, так і пасажири. Жодних обмежень нема, однак необхідно дотримуватися певних правил заповнення запитів:

Для ПОПУТНИКІВ :

Шукаю водія :
Дата поїздки :
Початковий пункт :
Проміжні пункти :
Кінцевий пункт :
Ціна (грн.) :
Примітка : 
Телефон :

Для ВОДІЇВ :

Шукаю пасажира :
Дата поїздки :
Початковий пункт :
Проміжні пункти :
Кінцевий пункт :
Кількість місць : 
Марка авто : 
Ціна (грн.) :
Примітка : 
Телефон :

Детальніше правила можна переглянути ТУТ.

Зараз у групі рівняни створили таке собі власне ком'юніті-суспільство, де кожен спокійно висловлює свою думку та долучається до обговорення маршрутів.

На сторінці проекту "Вконтакті" викладена вся необхідна інформація для потенційних попутників і водіїв, особливості публікації повідомлень щодо пошуку водія чи пасажира та правила безпеки. Тому вдалих поїздок!

Коментарі

90% будіть шукати водія а тільки 10 будуть шукать пасажира.
і то за бабки.

Шукаю водія чи попутчика що їде сьогодні вночі в Хмельницький з Рівного 31.10.2015
Нас 2, молода пара.
тел. 0965685076

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.