На Рівненщині побільшало ОСББ

На Рівненщині функціонує 367 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Їх створили мешканці 387 житлових будинків.

Ці об’єднання утримують та обслуговують житловий фонд площею близько 750 тисяч квадратних метрів. Про це повідомили в департаментіжитлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності ОДА.

Також в області функціонують дві асоціації  об’єднань співвласників. Так, асоціація «Перспектива» у Рівному обслуговує 6 будинків, а «Сосна-Клесів» у смт Клесів Сарненського району - 5 об’єднань у цьому ж населеному пункті.

Із загальної кількості ОСББ майже півтори сотні функціонують у Рівному. З усіх зареєстрованих в обласному центрі 31 створено у минулоріч. На їхню підтримку затверджено Муніципальну програму сталого розвитку на 2013-2017 роки. Кошти, виділені на програму, використовуватимуться на ремонт житлових будинків ОСББ на умовах співфінансування. Зокрема, минулоріч  в рамках програми реалізовано 33 проекти із капітальному ремонту житлових будинків об’єднань на суму більше 5 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.