Рівненські селяни відбирають у патріарха Кирилла ще один храм

В суботу, 7 лютого 2015 року, в селі Новосілки було проведено таємне голосування бюлетенями стосовно того, кому має належати храм. Зазначимо, що всього в селі трохи більше трьохсот виборців. В голосуванні взяло участь 198 жителів Новосілок, повідомляє zdolbunivcity.net.

Результат: 190 – за КП, 4 – за МП, 4 – недійсні.

Таким чином, громада демократичним методом спробувала визначити долю святині у своєму селі. Ініціативна група з проведення опитування зазделегідь просила правоохоронні органи забезпечити порядок в день волевиявлення громади Новосілок.

Одразу після закінчення референдуму, громада Новосілок попрямувала до сільського клубу, щоб провести парафіяльні збори та “закріпити” результати голосування. До порядку денного зборів включили 3 питання:

1. Про перехід релігійної громади Свято-Чудо-Михайлівської парафії УПЦ під юрисдикцію Київського патріархату.

2. Про офіційну реєстрацію переходу релігійної громади під юрисдикцію Київського патріархату з правонаступництвом усіх майнових та немайнових прав.

3. Про зняття з реєстрації в органах державної влади релігійної громади Свято-Чудо-Михайлівської парафії УПЦ. 

По всіх питаннях рішення були прийняті одноголосно. Порядок у селі забезпечували працівники міліції та Здолбунівської сотні самооборони.

Однак секретар Рівненської єпархії УПЦ, протоієрей Віталій Герлінський не згідний із таким референдумом та вважає його незаконним. Він зазначив, що релігійна громада УПЦ села Новосілки подала офіційне звернення до сільської ради і Рівненської райдержадміністрації із заявою, що не братиме участь у цьому референдумі. Адже це, на його переконання, є порушенням законодавства.

- Інформація, яка сьогодні подається у заголовку, - провокація, покликана спонукати людей думати, що храм належить патріарху Кириллу. Хоча сама церква належить релігійній громаді української православної церкви села Новосілки. Наголошую, це дуже провокаційний матеріал. У ньому йдеться про проведений референдум, згідно з яим представники київськго патріархату увійшли в храм. Однак цей реферндум  - недійсний і є прямим порушенням законодавства, - заявляє сайту "ВСЕ" секретар Рівненської єпархії УПЦ Віталій Герлінський. - Варто розуміти, що в законодавстві України передбачені лише всеукраїнські референдуми, а не місцевого рівня. Місцеві референдуми були законодавчо врегульовані до березня 2014 року (ЗУ "Про всеукраїнський та місцеві референдуми"). Однак і там містився пункт про те, що місцевий референдум не має права порушувати питання, які були затверджені вищими державними органами. Тож релігійна громада української православної церкви села Новосілки подала офіційне звернення до сільської ради і Рівненської райдержадміністрації про те, що не братиме участь у цьому референдумі, адже це є порушенням законодавства.

Ключові слова: 

Коментарі

Трудно понять тех, кто истово лобызает туфлю фашистского капеллана Гундяева в Москве. А как по мне - так и не возможно понять. Как православный, я глубоко оскорблен уже «широко відомим нещодавнім козачкуванням українського митрополита в Москві». Я не хочу знать или понимать интенций Березовского Ореста Владимировича (Блаженейшего Митрополита Киевского и всея Украины с 17 августа 2014 года). Потому что эти мотивы во многом омерзительно-понятны. Поэтому я хочу теперь знать лишь одно - когда свершится поместная Украинская Православная Церковь, очищенная от позора коллаборационизма, «...в землі вольній, новій»? y http://glavcom.ua/articles/26450.html

"Крім того, жодна жива істота не може ні віддаляти ні наближати своїми діями Друге Пришестя. - ваші домисли з елементами дияволізму. Бо в даному випадку воля Людини стає вищою волі Бога. А, як відомо, про час Другого Пришестя не знає ніхто, тобто не може на нього впливати ніхто, окрім Бога. В Об"явленні лише описані його ознаки."

Мені здається що Ви помиляєтесь і ця помилка стосується більшості освідчених українців. Читаєте Святе Письмо як історичну літературу, читаєте розумом, а не серцем, намагаєтесь збагнути промисел Божий, вмістити цілий Океан в маленькій жменьці. Постарайтесь зупинитись не на деталях, а побачити картину вцілому. Ну, якщо мене розумієте.

Не згідний: єдине що дав Бог людині і чим та відрізняється від усього іншого живого-вільна воля людини, вільна воля вибору. Бог знає ВСЕ. Але лише від людини залежать наслідки: Адам згрішив-вигнали з Раю, Содом і Гомора-згоріли за статеві гріхи. Апостол Петро міг тричі не відмовитись від Господа поки півень не заспіває і був про це завчасно попереджений, але згрішив. Все залежить виключно від Людства вцілому і від кожної людини окремо. Бог нам посилає певні випробовування і ми повинні їх достойно перенести. Є такий вислів: "БОГ НЕ МОЖЕ СПАСТИ ЛЮДИНУ, ЯКЩО ВОНА САМА ЦЬОГО НЕ ХОЧЕ". То чия ВОЛЯ в цьому вислові більша?
Тому тільки людина (людство) своїми діями наближає Друге Пришестя.

Бог в силі правди. А правда в заповідях Божих, одна з яких "Не убий!" Тобто, правди в тих, хто пливе в одному човні з підтримуючими вбивць бути не може. Крім того, жодна жива істота не може ні віддаляти ні наближати своїми діями Друге Пришестя. - ваші домисли з елементами дияволізму. Бо в даному випадку воля Людини стає вищою волі Бога. А, як відомо, про час Другого Пришестя не знає ніхто, тобто не може на нього впливати ніхто, окрім Бога. В Об"явленні лише описані його ознаки.

Бог не в силі, Бог в правді. Своїми діями наближають Друге Пришестя.

якщо гундяєв-патріарх,то пуйло-миротворець..

Прости Господи цим людям,бо не знають,що роблять.

так тримати! молодці!!
Україні українську церкву!!!

Ну от - Слава Україні!
Героям і простим Людям Слава!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.