У Рівному на Північному валяються тіла потруєних собак. ФОТО

У соціальній мережі "Вконтакті" рівнянин Михаил Valefort розмістив повідомлення про те, що у мікрорайоні "Північний" хтось потруїв собак. За словами чоловіка, одна тварина загинула, інша у конвульсіях бореться за життя. Вона потребує допомоги ветеринара (собака зараз знаходиться біля будинку, що на вул. Коновальця, 7). 

- Цим повідомленям, у першу чергу, хочу попрости допомоги! Вчора ввечері хтось на районі Північний підкинув отруєну їжу місцевм безпритульним собачкам. У результаті одна померла, а друга в сильних агоніях бореться за своє життя. Всіх небайдужих прошу допомогти. Тут вже потреба не в їжі чи воді, а в кваліфікованому ветеринарі, який зміг би її врятувати. Собачка чекає на допомогу по вул. Коновальця, 7, біля арки навпроти "Століт". Якби не невідкладні справи, я б сам цим питанням зайнявся, - йдеться у повідомленні рівнянина.

Також Михаил Valefort прикріпив світлини з померлими тваринами:

 

Коментарі

Такі вони,мешканці Північного...даунбас в мініатюрі,вся непотріб з різних кінців області -в одному р-ні-гето.Живодери і виродки....зверху все бачать,і направлення в казан з смолою ,вже заповнюється.

Підримую!!!

потравити треба усіх разом із їх захисниками.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.