Рівненські вулиці патрулює 88 людей

Міський голова Рівного Володимир Хомко взяв участь в інструктажі працівників правоохоронних органів та громадських формувань, які приступили до патрулювання вулиць міста.

— Думаю, не один я, а більшість міських голів присутні зараз на таких інструктажах, — каже  міський голова. —  Наше завдання - щоб у місті було спокійно, і громадяни це відчували. У нас достатня кількість маршрутів та людей для того, щоб тримати все під контролем. Дуже важливо, щоб у цей тривожний час люди також були пильними і,  помітивши якихось підозрілих осіб або предмети, одразу повідомляли в міліцію, в наші служби 1553, за будь-яким телефоном МНС, який буде доступним. За кілька хвилин патрульні будуть біля вас.

Тим часом особливу увагу працівники міліції та громадських формувань звертають на виявлення підозрілих предметів, у яких може знаходитися вибухівка, розповів заступник начальника міліції, начальник міліції громадської безпеки Олег Левко. Загалом сьогодні для охорони порядку у місті задіяно 88 чоловік.  Тим часом під час патрулювань у Рівному поки що якихось загроз не виявили.  - Поодинокі люди в нетверезому стані, невеликі хуліганські вчинки з боку молоді, але загрозливої ситуації з боку якихось терористичних угрупувань, слава Богу, немає, - запевнив начальник штабу громадського формування «СОМ» Андрій Маркевич. — Для того, щоб цього не було, ми й заступаємо на чергування разом з працівниками міліції за попередньо визначеними маршрутами. запевнив  Про це повідомили з прес-служби Рівненської міської ради.

 

 

 

 

Коментарі

це часна армія, іншими словами ОПГ "СОМ". Їхня діяльність поза законом! Саме такі кишенькові армії використовують для рейдерських захоплень. Цікаво, кому вони служать?

ГФ "СОМ" - це тіж самі мЄнти у відставці...

А про громадське формування "Сокіл" немає ні слова!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.