Рівненські педагоги за звання "Учитель року - 2015" отримають по декілька тисяч гривень

Змагатись за звання кращого педагога року зголосилось 80 конкурсантів з різних районів та міст області. До фіналу дійшло 16 учасників. Вони стали лауреатами у кожній номінації. А їх цього річ було чотири - на одну менше ніж торік. Демонстрували свою педагогічну майстерність учителі з правознавства, образотворчого мистецтва, хімії,  української мови та літератури. 

За  словами організаторів, цьогоріч учасників чекала  і  «родзинка» конкурсу. Вчителі повинні були не лише вдало пройти тестування та творчі завдання, а й презентувати журі свій особистий блог в Інтернеті. Саме такими новітніми  підходами у своїй педагогічній діяльності і повинен володіти сучасний вчитель, зауважує начальник управління освіти і науки рівненської ОДА Григорій Таргонський. А ще додає, з кожним роком талановитих та висококваліфікованих педагогів на Рівненщини більшає,  зростає й кількість вчителів –конкурсантів із  сільських шкіл.

У підсумку, журі обрало чотирьох переможців обласного етапу в кожній номінації:

- «Правознавстиво» - Сергій Прокопчук – Рівненський економіко – правовий ліцей ;

- «Образотворче митсецтво»- Марія Гуменюк- Дубенський район;

- «Хімія» - Людмила Захарук- Гощанський район ;

- «Українська мова та література» - Галина Сівицька- Рівненський район.

Вчителі, які здобули  першість у  кожній  номінації отримають  грошову винагороду у  розмірі двох  посадових окладів вчителя вищої категорії – а це понад три тисячі гривень. Про це повідомляє прес-служба управління освіти та науки Рівненської ОДА.

Довідково: В нашій області конкурс проводиться вже чверть століття.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.