Рівненська команда КВН зможе взяти участь у проекті "Студії "Квартал 95"

Завтра, 10 лютого, відбудеться прес-конференція начальника управління у справах молоді та спорту ОДА Віталія Ліпського та представників обласної молодіжної громадської організації «КВН Рівненщини». На заході, зокрема, обговорять питання участі команд КВН Рівненщини у Всеукраїнському фестивалі «Чемпіонат України з гумору «Ліга сміху» та створення у Рівному підрозділу Всеукраїнської ліги сміху – «Ліга сміху - Захід».

Довідково: в період з 30 січня по 6 лютого в Одесі першим Всеукраїнським фестивалем «Чемпіонат України з гумору «Ліга сміху» дано старт новому телевізійному гумористичному молодіжному руху в країні. Організаторами виступили «Студія «Квартал 95» та телеканал «1+1».

У фестивалі взяли участь команди КВН Рівненської області. До числа учасників проекту «Ліга сміху» потрапила збірна команда міст Рівне і Полтава «Манхеттен».Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Також на фестивалі визначили 5 міст України, в яких будуть працювати підрозділи «Ліги сміху»: «Ліга Сміху – Північ» у Києві, «Ліга Сміху–Південь» у Одесі, «Ліга Сміху – Схід» у Харкові, «Ліга Сміху – Центр» у Дніпропетровську і «Ліга Сміху – Захід» у Рівному.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.