Представник «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» розповідав студентам про утеплення будинків

У четвер, 5 лютого, для студентів будівельних спеціальностей Вищого професійного училища №1 Рівного від природоохоронної громадської організації «Екоклуб» разом із компанією «РЕНОМЕ - ЄВРОБУД» було проведено комбіновану лекцію про енергоефективність та утеплення будинків.

Спершу Ілля Єременко, представник рівненського «Екоклубу», розповів слухачам про сучасний стан України у сфері енергозбереження, про джерела енергії та способи, які повинен використовувати кожен із нас, щоб економити енергетичні ресурси планети. Друга частина лекції мала назву «Основні аспекти зовнішніх систем утеплення будинків», яку проводив заступник директора з капітального будівництва «РЕНОМЕ - ЄВРОБУД» Сергій Жовтко.

Говорили про технології зовнішнього утеплення, про помилки, яких найчастіше припускаються будівельники, утеплюючи будівлі, та про становище на ринку праці будівельних галузей. Студенти  зізнаються, що лекція виявилась для них дуже пізнавальною, та особливо відзначили практичні поради з утеплення, які отримали від фахівця. 

на правах реклами