Рівненський маршрутник висадив дідуся з дитиною, бо вона плакала

Про хамство водіїв міських маршруток чули не один раз. Нещодавно до "Електронної книги скарг України" надійшов лист із Рівного. Місцева жителька описує нахабність маршрутника, який 5 лютого у мікрорайоні "Північний" висадив з салону її батька та дитину. Причина "вагома" - у водія боліла голова, а дитя голосно плакало. 

На фото: скріншот повідомлення рівнянки

- 5 лютого 2015 року, приблизно о 16 годині водій маршрутного таксі №2 на зупинці по вулиці Шухевича "висадив" з маршрутки мого батька із сином. Причину вказав таку: "Дитина плакала, а йому (водію) болить голова".

Після прохання про детальніші пояснення водій в грубій формі відмовився надавати будь-яку інформацію про себе і перевізника та взагалі сказав, що їде в гараж. Хоча о 17.20 цей транспортний засіб бачили на маршруті. Номер автотранспортного засобу - ВК 1056. Як припущення, додатковою причиною висадження стало пенсійне посвідчення батька, - зазначає у своєму повідомленні рівнянка Наталя.

Нагадаємо, сьогодні на засідані міськвиконкому будуть розглядати питання стосовно підвищення тарифів на проїзд у міських маршрутках. Читайте про це згодом на нашому сайті.

Коментарі

Ми всі винуваті, що водіїї так поводяться. Дозволяємо. Бо вони на маршрутах не бачать себе обслуговуючим персоналом, а господарями і навіть законотворцями. Немає в законодавчих актах обмеження на кількість пільговиків віідповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.05.93 № 354. Тим не менше, навіть при наявності вільних місць, бабусі та дідусі годинами стоять в черзі на приміських маршрутах. Їде порожній, а 80-літню бабусю не візьме. Про мораль тут вже і не йдеться. Лише "бабло" перед очима. Мало заробляють, нехай шукаю іншу роботу, високооплачувану. А з людьми потрібно працювати по-людськи.

Для Сергія, який висловлювався про те, що дітям і пенсіонерам не місце у громадському транспорті: ти соціопат, та ще і йобнутий. Таким як ти-не місце у суспільстві.

Миронюк і ко нічого не зробить, бо у нього самого по місту їздять маршрутки із такимисамим
самими водіями, оформлені на дочок та ще бозна-кого.

В сергія (тут без помилки) просто вавка в голові! Розумні люди не можуть молоти таку дурню. Йому треба лікуватися, шкода що він цього ще не розуміє... Але прийде час, коли вже "Пізно пити Боржомі..." Тому на таких ідіотів не треба звертати уваги, ну а максимум треба просто обходити їх стороною, тому що вони самі себе погублять.
Питання до водія: як він зміг пройти медичний огляд зранку перед виїздом, якщо погано себе почуває?

И как всегда полная маршрутка сраных терпил. "Моя хата скраю", ну выкидывает быдляк деда с ребёнком, и пофиг, буду в окно смотреть и делать вид что не вижу. Что ж у нас народ такой равнодушный скот то, а? Где эта мифическая отзывчивость украинцев?

Я шокована коментарями! Ви звірі! Це наші батьки та діти що ви несете бійтеся бога.

ще раз хтось якусь рекламу зробить за ці електронні квитки, треба буде гамселити таких, як вату.. Що, знову технології використовуєте для впровадження своїх непотрібних ідей, задля того, аби хтось на цьому гроші заробив?.. Та не вигідна ця пропозиція електронного квитка насправді.. Тому, хто багато їздить транспортом, потрібна безлімітка, а не електронний квиток з якось там знижкою.. Я і ще кілька тисяч рівнян користуємося проїздним квитком від Рівнеелектроавтотранс, це вигідно.. Набагато вигідно, маршрутками користуватися став доволі рідше.. Перехід на електронний квиток дасть мені і до без того втратити 450 грн у місяць і це лише з розрахунку по вартості проїзду у тролейбусі.. Не ведіться на такі речі.. Не потрібен ніякий електронний квиток.. Розумію, що водії маршруток часто неадеквати, але таких речей багато і у інших сферах - на пошті, наприклад, в "кооперативних" магазинах.. кругом.. Роздувати ідею, що потрібно щось просовувати чийсь бізнес інтерес не потрібно.. Маршрутчики самі як у пастці.. Багато з водіїв взагалі працюють без оформлення.. Так що запит потрібно робити до перевізника..

Мало того що водії справжні хами, то їдуть так ніби вони на формулі один, не розумію цього ставлення до людей, болить голова йди у відгул, для чого показувати що ти контужений, мені теж не подобаються пенсіонери в маршрутках але що поробиш на всіх тролейбусів не напасешся, але ж має бути хоча б капля поваги до старших.

А діти (чи майбутні діти,чи дорослі діти)не знаю віку водія та "пана" Романа,мабудь ходять,ходили чи будуть ходити пішки або їздять на таксі чи мають власного водія? Громадський транспорт це і є- ГРОМАДСЬКИЙ- для усіх.А таких водіїв за таке поводження потрібно карати.

Це напівадекватні водії поводять себе в маршрутках як вдома, хоча забувають, що вони лише на робочому місці, і працюють для пасажира, а не пасажир заходить в маршрутку для водія. Це ще раз підтверджує необхідність введення електронного квитка, аби відоеремити воділ від готівки. Водій повинен руліть баранкой, а не збирати гроші і ставати баригой.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.