Мобілізація у Рівненській області: "Кожен призваний - наш Герой"

Мобілізація на Рівненщині йде за планом. У цьому запевнив тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Рівненського обласного військового комісаріату Михайло Твердохліб. За його словами, нині план першого етапу часткової мобілізації виконано на понад 85 відсотків. Разом з тим, його терміни ще не завершені.

На даний час оповіщено майже 6 тисяч військовозобов’язаних. Для проходження медогляду прибуло близько 4,5 тисяч осіб. Це становить приблизно 80 відсотків. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

- Дійсно, певні проблеми з мобілізацією є, - зазначив Михайло Твердохліб. – Адже тільки половина військовозобов’язаних, котрі пройшли медогляд, за висновками військово-лікарських комісій придатні до військової служби у Збройних Силах України.

Разом з тим, військовий комісар вважає такі проблеми із виконання заходів часткової мобілізації не критичними. Михайло Твердохліб переконаний, що належну мотивацію чоловіків до проходження військової служби мають забезпечити: відповідальність місцевих громад Рівненщини за територіальну цілісність держави, підвищений соціальний захист військовослужбовців та їх сімей, а ще сприятлива суспільна думка.

- Запевняю, у нас достатня кількість патріотів, які хочуть захищати Вітчизну від зовнішнього агресора. Кожен, хто з’явився у військовий комісаріат, завершив медичний огляд і призваний по мобілізації – це справжній патріот України, наш Герой, - наголосив військовий комісар.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.