Лікарі-добровольці з Рівненщини поїдуть в АТО

На базі Рівненського медколеджу відбулись навчання з медико-санітарного забезпечення при масових ураженнях. Участь в них взяли понад 50 працівників центрів екстреної медичної допомоги з усіх районів Рівненщини, повідомили в прес-службі облдержадміністрації.

Зокрема, фахівці відпрацьовували свої дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із аваріями техногенного характеру. Також медики підвищували свою кваліфікацію з надання домедичної допомоги в умовах бойових дій.

«У таких випадках діяти потрібно чітко за правилами. Адже коли працює лише одна бригада медиків і є багато постраждалих, то потрібно вчасно викликати додаткову допомогу. Річ у тім, що поранених може бути чимало», - зазначив завідувач військової кафедри Тернопільського медуніверситету, професор Арсен Гудима. Саме під його керівництвом лікарі швидких відпрацювали сценарій, коли під час імітованого уроку стався вибух і декілька учнів отримали травми.

Головний лікар обласного центру екстреної медичної допомоги Андрій Бортнік переконаний, що такий досвід медикам знадобиться, зважаючи на складну ситуацію в країні. За його словами, вже десять лікарів швидкої допомоги з Рівненщини виявили бажання працювати в зоні АТО.

«Ми продовжуємо формувати бригади з наших працівників, які добровільно хочуть допомагати країні в зоні проведення АТО. Вже виявили бажання їхати на схід 10 людей – лікарі, фельдшери та водії. Незабаром бригада медиків поїде на місяць в місто Артемівськ Донецької області», – зазначив Андрій Бортнік.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.